در این کنفرانس میتالی نائومکین، رییس مرکز مطالعات عربی اسلامی مسکو، خانم لودمیلا آودیووا، شاعر روس و تنی چند از اندیشمندان روسی پیرامون شخصیت و اندیشه امام خمینی سخن می گویند.

به مناسبت بیستمین سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، کنفرانس علمی بررسی شخصیت و افکار امام خمینی (س) از سوی رایزنی فرهنگی سفارت ایران و با همکاری بخش ایران انستیتو شرق شناسی آکادمی علوم روسیه، ‪۱۴‬ خرداد در سالن اجلاس انستیتو شرق شناسی روسیه برگزار می‌شود.

به گزارش جماران، به نقل از ایرنا ، در این کنفرانس که با حضور سجادی سفیر ایران، دکتر اژه‌ای نماینده محترم ولی فقیه در امور دانشجویان اروپا، ابراهیمی ترکمان رایزن فرهنگی، ویتالی نائومکین رئیس مرکز مطالعات عربی اسلامی و سایر اندیشمندان روس برگزار می شود، اندیشمندان روس وایرانی پیرامون شخصیت وافکار امام خمینی (س) به ارائه مقاله خواهند پرداخت.

همچنین در این کنفرانس از کتاب‌های قرآن کتاب هدایت در دیدگاه امام خمینی (س)، مجموعه اشعار خانم لودمیلا آودیووا درباره امام خمینی (س) رونمایی به عمل خواهد آمد و نمایشگاهی از آثار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در حاشیه این کنفرانس در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

مجموعه مقالات ارائه شده در این کنفرانس تحت عنوان بررسی شخصیت و افکار امام خمینی به مناسبت بیستمین سالگرد ارتحال امام خمینی پیش از برگزاری کنفرانس منتشر خواهد شد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.