sport

گروهی از قهرمانان و مربیان کاروان شهدای منا با استقبال وزیر ورزش و جوانان و معاونین این وزارتخانه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره ) شدند.

جی پلاس، گروهی دیگر از کاروان پارالمپیکی ایران شامل قهرمانان و مدال آوران ، مربیان و کادر سرپرستی کاروان، ساعت سه بامداد امروز در میان استقبال محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان و همچنین سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی ،آموزش و پژوهش ، رباب شهریان معاون ورزش بانوان و گرشاسبی مدیرکل حوزه وزارتی وارد کشورمان شدند. در مراسم استقبال که کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک ،محمود خسروی وفا رییس کمیته ملی پارالمپیک ،سردار اذرنوش رییس سازمان بسیج ورزشکاران و سردار یزدانی رییس سازمان ورزش بسیج هم حضور داشتند ؛قهرمانان پارالمپیکی با استقبال پرشور مردم و خانواده های خود نیز مواجه شدند. کاروان ایران با ۱۱۱ ورزشکار در قالب رشته های دو و میدانی، وزنه برداری، تیر و کمان، تیراندازی، جودو، قایقرانی، دوچرخه سواری، شنا، والیبال نشسته آقایان و بانوان، فوتبال هفت نفره، فوتبال پنج نفره و بسکتبال با ویلچر در این مسابقات حضور یافت. کاروان ورزشی ایران با ۸ مدال طلا ،۹ نقره و ۷ برنز و قرار گرفتن در جایگاه پانزدهمی رده بندی مدالی این دوره از بازیها به کار خود پایان داد. همچنین وزارت ورزش و جوانان در پیامی، کسب مدال طلای بازی‌های پارالمپیک ریو توسط تیم والیبال نشسته ایران را تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:

قهرمانی بازی‌های پارالمپیک ریو، برگ زرین دیگری در دفتر سرشار از افتخارآفرینی‌های تیم ملی والیبال نشسته ایران بود. تیمی دوست داشتنی و قابل احترام که پیش از این هم ۷ بار دیگر سزاوارانه به فینال پارالمپیک رسیده بود.

این قهرمانی را به تک تک بازیکنان، کادر فنی تیم و مدیران ورزش جانبازان و معلولین تبریک می‌گوییم. آرزو می‌کنیم این موفقیت‌ها در آینده نیز استمرار داشته باشد.

منبع: ایسنا

کدخبر: 278577
ارسال نظر

موضوعات داغ