sport

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید پرسپولیس و تراکتورسازی از بزرگ‌ترین تیم‌های لیگ هستند.

جی پلاس، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: اولین داربی بزرگ فردا در تبریز پیش روی ماست. ما و تراکتورسازی در حال حاضر بزرگ‌ترین تیم‌های لیگ هستیم. نیازی نیست درباره توانایی و قدرت و کیفیت تیم تراکتورسازی صحبت کنم. آن‌ها در سال‌های اخیر مدام در رده‌های بالای جدول قرار داشته‌اند و امسال هم تیم بسیار خوبی را بسته‌اند و مربی این تیم آقای قلعه‌نویی پرافتخارترین مربی لیگ است. او با دانش و تجربه زیاد تیمش را هدایت می‌کند.

او ادامه داد: قلعه‌نویی سابقه قهرمانی لیگ و همین طور سرمربی‌گری تیم ملی را در کارنامه دارد. من به قلعه‌نویی به خاطر خدماتی که به فوتبال ایران کرده تبریک می‌گویم. امسال هم در کنار ابراهیمی، نوری، بنگر، ادینیو و سروش رفیعی تیم خوبی را تشکیل داده‌اند.

وی افزود: باآینده‌ترین دروازه‌بان ایران دروازه‌بان تراکتورسازی تبریز است. این‌ها نشان می‌دهد که بازیکنان باکیفیتی در تراکتورسازی حضور دارند.

وی افزود: افتخار می‌کنم که در چنین بازی شرکت می‌کنم و مطمئنم تماشاگران از دیدن این مسابقه لذت خواهند برد.

برانکو خاطرنشان کرد: در مورد وضعیت زمین چمن به دنبال بهانه‌جویی و توجیه نیستم چرا که وضعیت زمین برای هر دو تیم یکسان است. همچنین نمی‌خواهم خستگی بازیکنانم را توجیه کنم. دو بازیکن‌مان را نیز به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم ولی در این مورد هم به دنبال بهانه‌جویی نیستم. همه می‌دانند که فردا چقدر رقابت زیبایی بین تراکتور و پرسپولیس خواهد بود.

سرمربی پرسپولیس افزود: تیم ما متکی به یک فرد نیست و قطعا با وجود بازیکنان غایب نیز می‌توانیم خوب کار کنیم و این موضوع هیچ تاثیری در اهداف ما و میل‌مان به پیروزی نخواهد گذاشت.

منبع: ایسنا

کدخبر: 276475
ارسال نظر

موضوعات داغ