sport

آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از رویارویی با قطر در زمین پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

جی پلاس، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از رویارویی مقابل قطر عصر امروز از ساعت ۱۸ در زمین پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

افشین پیروانی امروز زودتر از سایرین خود را به زمین چمن ورزشگاه رسانده بود و سپس بازیکنان و کادر فنی وارد زمین چمن شدند. زمانی که تمرین شکل جدی به خود نگرفته بود، بازیکنان به گروه‌های ۵ و یا ۶ نفره تقسیم شده بودند و به انجام پاسکاری پرداختند. در این بین در گروه سردار آزمون، مهدی طارمی، مرتضی پورعلی گنجی، رامین رضاییان، علیرضا حقیقی، علیرضا جهانبخش و سعید عزت‌اللهی پاسکاری‌ها با هیجان خاصی انجام می‌شد. زمانی که بازیکنان در ارسال پاس دچار اشتباه می‌شدند، سایرین آن بازیکن را به شوخی می‌زدند. در این بین شوخی‌های سردار آزمون و علیرضا جهانبخش فوق‌العاده چشمگیر بود.

کارلوس کی‌روش به همراه دستیارانش برای دقایقی این تمرین بازیکنان تیم ملی را تماشا کردند و در ادامه کی‌روش بازیکنان را در میانه زمین گرد هم آورد و پس از لحظاتی صحبت برای آن‌ها، تمرین تیم ملی رسما آغاز شد.

بازیکنان ابتدا در گوشه‌ای از زمین چمن زیر نظر مربی بدنساز تیم با دویدن‌های سریع و آرام بدن‌های خود را گرم کردند و در ادامه به کار با توپ پرداختند.

کارلوس کی‌روش برای دقایقی در میانه‌های زمین به صورت اختصاصی با لوسیانو کروز به صحبت پرداخت. ملی‌پوشان ایران امروز از البسه برند جدید تیم ملی در تمرین‌های خود استفاده کردند. پیراهن‌های بازیکنان به رنگ زرد و شورت ورزشی آن‌ها مشکی بود. البته اعضای کادر فنی تیم هم از پیراهن‌های قرمز رنگ که نشان برند جدید را داشت استفاده می‌کردند.

در تمرین امروز هم همانند روزهای گذشته خبرنگاران و عکاسان فقط می‌توانستند ۱۵ دقیقه ابتدایی را پوشش دهند و پس از آن تمرین پشت درهای بسته انجام می‌شد.

در تمرین امروز بازیکنان شوخی‌های جالبی با یکدیگر می‌کردند که این امر نشان می‌داد نشاط و شادابی خاصی در میان بازیکنان وجود دارد و آن‌ها از روحیه خوبی برای تقابل با قطری‌ها برخوردارند.

تیم ملی فوتبال ایران فردا شب از ساعت ۲۱ در نخستین دیدار خود از مرحله نهایی انتخابی جام جهانی در ورزشگاه آزادی به مصاف قطر خواهد رفت.

منبع: ایسنا

کدخبر: 274808
ارسال نظر

موضوعات داغ