sport

به خوبی شرایط بازار نقل و انتقالات رصد می‌شود

مدیرعامل ذوب‌آهن خطاب به هواداران این تیم متنی را در سایت این باشگاه منتشر کرد.

جی پلاس، تمرینات تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان از روز شنبه آغاز خواهد شد تا تیم فوتبال این باشگاه که فصل آینده باید در چهار جبهه سوپر جام، لیگ برتر،جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ به مصاف حریفان برود، خودش را برای مسابقات پیش رو آماده کند. مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان در ابتدای فصل جدید رقابتهای لیگ برتر در متنی خطاب با هواداران ذوب آهن به گفتگو پرداخت.

به نام خدا ذوب آهن بزرگ تمریناتش را از امروز شنبه ۲۹ خرداد ماه ۹۵ آغاز خواهد کرد تا بار دیگر در چالش مسابقات مختلف در جبهه های مختلف به سان یک باشگاه بزرگ و حرفه ای حضور یابیم و امید آنکه بتوانیم بار دیگر نتایج خوبی را از حیث نتیجه، مدل باشگاهداری، رفتار حرفه ای و مسوولیتی که در حوزه فوتبال داریم به منصه ظهور برسانیم. در همین جا و پیش از صحبت در ارتباط با فصل آینده لازم می دانم از همه عزیزانی و همراهانی که در فصل گذشته سهمی در موفقیتهای تیم فوتبال این باشگاه داشتند تشکر نمایم. از اعضای تیم فوتبال و کارمندان باشگاه گرفته تا هر فردی که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم همراه ما در موفقیتهایمان بود. خوشبختانه با قهرمانی در جام حذفی، صعود به عنوان بهترین تیم گروهی در مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان و جایگاه البته قابل تامل در لیگ توانستیم به بخش قابل ملاحظه ای از رویاهایی که در سر داشتیم جامه عمل بپوشیم. تشکری ویژه نیز باید داشته باشم از همه هوادارانی که دلشان با نام تیم مورد علاقه شان ذوب آهن و یا اصفهان بزرگ عجین بود و به خصوص در دیدار برگشت با العین با حضور گسترده نشان دادند چگونه تیم ریشه دار دیار نصف جهان را دوست دارند. هر چند نتوانستیم با شکست العین هدیه خوبی به آنها بدهیم ولی خرسندیم که قهرمانی در جام حذفی هدیه کوچکی بود در مقابل دریای محبت این عزیزان، محبتی که بسیار امیدواریم ابدی باشد و ذوب آهن همواره از داشتن این هواداران و مردمی علاقه مند به تیم شهرشان به خود ببالد.هیچگاه فراموش نمی کنیم که در دیدار با العین چند هزار نفر از پشت درب ورزشگاه فولادشهر به منازل خود بازگشتند و این نشان از مسئولیت سنگینی است که بر دوش همه ذوب آهنی هاست. و البته تشکری ویژه تر هم داشته باشم از یکایک کارگران کارخانه بزرگ ذوب آهن که می دانیم نتایج خوب ذوب آهن در دو فصل اخیر نتیجه تلاشها و دعاهای خیر این عزیزان است.

و اما فصل جدید رقابتهای لیگ برتر... در ارتباط با فصل بعد نیز بار دیگر نیاز به تاکید است که پس از پایان فصل گذشته که ذوب آهن بیشترین تعداد بازی را نسبت به همه تیمهای ایرانی در آن تجربه کرد، تمامی تلاشها برای داشتن ذوب آهنی با کیفیت، با قدرت، منظم و استراتژیک به کار بسته شد. ذوب آهن که خوشبختانه با اکثر قریب به اتفاق بازیکنانش قرارداد داشت و با کادر فنی اش به لحاظ فکری و اجرایی برای فصل پیش رو توافقات شفاهی را انجام داده بود، تاکنون بدون دلواپسی خاصی و به دور از حواشی و هیاهوی فصل نقل و انتقالات در حال بسترسازی، بهبود زیرساختها و ظرفیتهای لازم برای داشتن روزهای بهتر در فصل آینده است. نباید از نظر دور داشت که در همین شرایط ذوب آهن به خوبی شرایط بازار نقل و انتقالات را نیز رصد می کند و راهبردهای خود را به پیش می برد تا علاوه بر حفظ شاکله نفرات و بازیکنان بسیار خوبش در فصل گذشته،بتواند مهره هایی که می توانند به این تیم در فصل آتی برای موفقیت کمک کنند را نیز جذب کند. از همین جا به همه هواداران و مردم شریف اصفهان یادآور می شویم که ان‌شاالله با اتکال به خداوند و با تلاش ستودنی مجموعه باشگاه و اعضای تیم فوتبال در فصل آینده نیز بار دیگر تمام تلاشمان را به کار خواهیم گرفت تا نماینده ای شایسته و درخور برای همه شما عزیزان باشیم. لازم به ذکر است که باشگاه ذوب آهن تنها یک باشگاه مصرف گرا نیست که بازیکنان ساخته و پرداخته سایر باشگاهها را مورد بهره برداری دهد، بلکه این باشگاه خودش را در جریان توجه به اقتصاد مقاومتی، شرایط اقتصادی کارخانه معظم ذوب آهن، مسوولیت در قبال رشد فوتبال، تولید فوتبالیست، رشد استعدادها و توسعه علم در ورزش نیست مسوول می داند و با توجه به این راهبرد گامهای بلندی به سوی آینده بر خواهد داشت. امید آنکه با تلاش مجدانه ما و به خصوص اعضای تیم فوتبال اعم از کادر مدیریتی، فنی، رسانه ای، پزشکی، تدارکات و بازیکنان و همچنین با همراهی شما عزیزان بتوانیم اهداف ذوب آهن را به عنوان تیمی متفاوت و بزرگ در فوتبال ایران به پیش ببریم. در پایان باید تشکری ویژه نیز داشته باشم از مدیریت کارخانه ذوب آهن اصفهان، مهندس احمد صادقی که همراه ویژه و بازیگر اصلی عرصه موفقیتهای ما بودند. همچنین از هیات مدیره ورزشی و همراهی که نباید از ذکر نام و تلاشهای ستودنی آنها برای برافراشته شدن و ماندن نام ذوب آهن غافل شد. مهندس شاهرخ شهنازی رییس هیات مدیره باشگاه ذوب آهن و اعضای هیات مدیره باشگاه یعنی آقایان مهندس طیب نیا، فریدونی و دکتر ناصر. آنچه در موفقیتهای ذوب آهن رخ نمایی می کند بی تردید نتیجه درایت و همراهی این عزیزان است که باعث می شود یک فرضیه در سایه تدابیر فکری هیات مدیره محترم به هدف بدل شود و در نهایت همه به سمت آنها هدف به پیش رویم. سعید آذری مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن

کدخبر: 260400
ارسال نظر

موضوعات داغ