sport

تیم ملی والیبال برزیل در دومین مسابقه خود در جام جهانی ۲۰۱۶ موفق به شکست آرژانتین شد.

جی پلاس، دومین روز رقابت‌های گروه دوم هفته نخست لیگ جهانی والیبال امروز در ریودوژانیرو برزیل با دیدار آرژانتین و برزیل آغاز شد. شاگردان رزنده سرمربی تیم ملی والیبال برزیل در این دیدار در سه ست متوالی و باامتیازهای ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۳ و ۲۵ بر ۲۱ به پیروزی رسیدند تا با شش امتیاز در صدر جدول لیگ جهانی قرار گیرند.

تیم ملی والیبال برزیل شب گذشته در نخستین مسابقه خود ۳ بر صفر تیم ملی والیبال ایران را شکست داده بود و آرژانتین نیز سه بر یک مغلوب آمریکا شده بود.

تیم‌های روسیه و صربستان نیز در دومین مسابقه هفته نخست لیگ جهانی در گروه سوم در ورزشگاه دی اس یانتارنی شهر کالینینگراد روسیه به مصاف هم رفتند و صربستان سه بر صفر به پیروزی رسید. روس‌های میزبان در این دیدار در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲، ۳۴ بر ۳۲ و ۲۵ بر ۱۷ مغلوب صربستان شدند تا سه امتیاز مهم را از دست بدهند.

پیش از این در دیگر دیدار این گروه لهستان سه بر یک بلغارستان را شکست داده بود. تیم‌های ملی والیبال چین و کانادا نیز همزمان با مسابقه آرژانتین و برزیل، در سطح دوی لیگ جهانی به مصاف هم رفتند که کانادایی ها سه بر صفر و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۱ نماینده آسیا را شکست دادند.

منبع: فارس

کدخبر: 260232
ارسال نظر

موضوعات داغ