sport

مدیر روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: خریدار ایرانی المپیک مارسی ارتباطی به این هواپیمایی ندارد و سیاست مدیران هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران نوسازی این ناوگان است.

جی پلاس، فرانس فوتبال در گزارشی اطلاعات جدیدی از خریدار ایرانی تیم فوتبال المپیک مارسی فرانسه داده است. در گزارشی که این نشریه منتشر کرده، این فرد ایرانی وابسته و نزدیک به هواپیمایی «ایران ایر» (ملی ایران) است و مبلغی بالغ بر ۵۰۰ میلیون یورو برای این باشگاه سرمایه‌گذاری خواهد کرد. همچنین شرکتی که این فرد ایرانی قرار است این تیم فرانسوی را خریداری کند در لوکزامبورگ به ثبت رسیده است.

در ادامه این گزارش عنوان شده که خریدار برای تصاحب این باشگاه قرار است رقمی بالغ بر ۱۰۰ میلیون یورو هزینه کند و با سرمایه‌گذاری ۵۰۰ میلیون یورویی در رشته‌های دیگر به غیر از فوتبال نظیر راگبی و دوچرخه‌سواری وارد شود. انتشار این رقم سرمایه گذاری و اهمیت موضوع باعث شده است تا رسانه‌های دیگر و حتی غیر ورزشی نسبت به این موضوع به تکاپو بیفتند.

بر همین اساس مدیر روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در گفت و گو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس نسبت به این خبر واکنش نشان داده و ضمن تکذیب آن گفت: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما»، بدبنوسیله خبر فوق را تکذیب کرده و اعلام می‌کند این خبر ارتباطی با این شرکت ندارد. هم اکنون اولویت و سیاست مدیران هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما"، بازسازی ساختار و نوسازی ناوگان در جهت رفاه حال هموطنان و خدمت رسانی به ملت شریف ایران به شمار می‌رود.

منبع: فارس

کدخبر: 258132
ارسال نظر

موضوعات داغ