sport

ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا در آستانه بازی تیمش برابر رم ایتالیا گفت: مسی یک کاری کرده، به من ربطی ندارد.

جی پلاس، کریستیانو رونالدو بازیکن کلیدی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا در نشست خبری خود در واکنش به سوال‌های پیاپی خبرنگاران مبنی بر عدم گلزنی در بازی‌های خراج از خانه گفت: من به وظیفه خود عمل کرده‌ام و گمان نمی‌کنم مجبور باشم به شما بابت گل نزدنم توضیح بدهم. به خبرنگاران ربطی ندارد که من دچار افت شده‌ام یا نه. سوال درست بپرسید در غیر اینصورت از سالن بیرون می‌روم. چه بازیکن دیگری دور از خانه بیشتر از من گل زده که اکنون چنین سوالی را از من می‌پرسید؟ نام یک بازیکن را بیاورید که بیشتر از من گل زده باشد، جوابی نیست؟ بسیار خوب، ممنون.

رونالدو که بسیار عصبی به نظر می‌رسید در قدم بعدی با سوالی درباره مسی مواجه شد و گفت: مسی یک کاری کرده، این موضوع به من ربطی ندارد، این چه سوالی است که از من می‌پرسید، من باشم چنین پنالتی را هرگز با این کار به خطر نمی‌اندازم. مسی کاری را که به نظرش درست آمده، این موضوع به من ربطی ندارد.

رونالدو در واکنش به سوال یکی دیگر از خبرنگاران که درباره رابطه او با ریو فردیناند پرسیده بود گفت: من کاری با ریو نداشتم، ما کلا با هم حرف نمی‌زدیم، هم‌تیمی بودیم، همین.

رونالدو درباره ارتباطش با گرت بیل نیز گفت: چه اصراری دارید ما دو بازیکن را دو دوست بسیار صمیمی جلوه بدهید، من نیازی به دوستی با گرت بیل ندارم، او هم اگر از صحبت کردن پشت سر من لذت می‌برد، به خودش مربوط است، من وقتم را بر سر این موضوعات کودکانه تلف نمی‌کنم.

کریس که دیگر حوصله پاسخ دادن به خبرنگاران را نداشت وقتی از یک خبرنگار شنید: آیا دوست نداری از این حالت بد تکنیکی و تاکتیکی بیرون بیایی، گفت: امیدوارم این فرم بد را تا پایان فصل حفظ کنم، با همین فرم بد، بهترین بوده‌ام. از این قضاوت‌های خط داده شده متنفرم، این فرم بد را دوست دارم و با این فرم بد به کار خودم ادامه خواهم داد.

منبع: فارس

کدخبر: 240919
ارسال نظر

موضوعات داغ