sport

مهره کلیدی این روزهای تیم فوتبال بارسلونا از طریق پدر و وکیل خود، باشگاه بارسلونا را به فسخ قرارداد و ترک این تیم تهدید کرد.

به گزارش جی پلاس، نیمار تقریبا از فردای روز قرارداد خود با بارسلونا تحت فشار بوده و همواره به پولشویی، فرار مالیاتی و بی نظمی مالی متهم شده است. این بازیکن جوان و اثرگذار در بارسلونا در دو سال گذشته ۵ بار به دادگاه عالی ورزش اسپانیا و ۱۲ بار به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا بابت توضیحات در خصوص قراردادش فراخوانده شده است.

پدر و وکیل نیمار روز گذشته در مصاحبه با رادیو بارسلونا تصریح کرد: اگر وضعیت به همین منوال پیش برود و اینگونه ادامه داشته باشد از اینجا خواهیم رفت، نیمار اراده کند در بهترین باشگاه انگلیس، ایتالیا یا فرانسه بازی خواهد کرد و حقوقی به مراتب بیشتر از دستمزد کنونی خود دریافت می‌کند.

پدر نیمار با اشاره به غیبت مسی گفت: در این مدت فشار زیادی روی موکل و پسر من بوده، نیمار به تنهایی جای خالی مسی را پر کرده و از این که در تحلیل‌ها می نویسند، جای خالی مسی هرگز پر نمی‌شود، تعجب می کنم، مسی برای بارسلونا چه کرده که نیمار یا سوارس در انجام آن ناتوان هستند؟

منبع: خبرگزاری فارس

کدخبر: 221827
ارسال نظر

موضوعات داغ