sport

مدیرعامل باشگاه صبای قم می‌گوید این باشگاه هیچ گونه رضایت‌نامه‌ای برای پیوستن روزبه چشمی به باشگاه استقلال صادر نکرده است.

به گزارش جی پلاس، عباس جهان‌بینی درباره انتقال مالکیت صبای قم اظهار کرد: چند روز گذشته جلسات زیادی در استانداری قم برگزار شد و در نهایت تصمیم گرفتیم درصد زیادی از مالکیت باشگاه صبا را به بخش خصوصی واگذار کنیم. در نهایت آقای محجوب که یکی از خریداران بود در جلساتی با استانداری شرکت کرد و مقرر شد تا ۸۰ درصد سهام باشگاه صبای قم را به او واگذار کنیم. با توجه به اینکه آقای محجوب یک فرد فوتبالی است و پیش از این در فوتبال کار کرده است، استانداری قم با خیال راحت ۸۰ درصد سهام را به نام او انتقال داد.

وی افزود: با توجه به تغییر مالکیت باشگاه امیدواریم طی فصل آینده دیگر مشکل مالی در باشگاه نداشته باشیم و بتوانیم نتایج خوبی بگیریم. با حضور آقای محجوب مقداری پول به حساب باشگاه آمده و قرار است ظرف روزهای آینده مطالبات بازیکنان پرداخت شود.

او در پاسخ به این سوال که چینش هیات مدیره باشگاه را چه کسی تعیین خواهد کرد گفت: با توجه به توافقی که انجام شده قرار است سه نفر از اعضا را شخص آقای محجوب انتخاب کند و دو نفر دیگر را استانداری قم منصوب کند. در حال حاضر آقای محجوب لطف کردند و اعلام کردند که با همین کادر مدیریتی می‌خواهند باشگاه را ادامه بدهند و مسئولیت اداره امور را به من سپرده‌اند.

او در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به تغییر مالکیت، صبا فصل آینده برای قهرمانی خواهد جنگید گفت: قطعا هدف ما این است که فصل آینده به یک جایگاه شایسته برای تیم‌مان برسیم. آقای محجوب در نظر دارند چند بازیکن خوب که از ستاره‌های لیگ محسوب می‌شوند برای تیم ما جذب کنند تا با قدرت در لیگ شرکت کنند چون حتی در مورد جدایی برخی از بازیکنان صحبت کرده‌اند و گفته‌اند نباید شاکله تیم به هم بخورد. بر همین اساس ما به باشگاه استقلال هم اعلام کردیم که موافق جدایی روزبه چشمی نیستیم.

او اضافه کرد: پیش از اینکه مالک باشگاه تغییر کند مکاتباتی را با باشگاه استقلال برای انتقال روزبه چشمی انجام دادیم اما پس از آمدن آقای محجوب ایشان گفتند نباید چشمی به باشگاه استقلال برود. بر همین اساس ما رسما به باشگاه استقلال اعلام کردیم که هیچ رضایتنامه‌ای برای روزبه چشمی صادر نخواهیم کرد. باشگاه استقلال ۳۷۰ میلیون تومان بابت رضایتنامه چشمی به باشگاه ما واریز کرده است. ما عین این مبلغ را به آن‌ها پس خواهیم داد.

او تاکید کرد:البته طی روزهای گذشته مسئولان باشگاه استقلال در مورد روزبه چشمی مدعی بودند که او بازیکن آن‌هاست اما من قویا اعلام می‌کنم ما تا این لحظه هیچ گونه رضایتنامه‌ای برای این بازیکن صادر نکرده‌ایم و او بازیکن ما محسوب می‌شود.

منبع: ایسنا

کدخبر: 209502
ارسال نظر

موضوعات داغ