sport

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: هواداران فولاد طوری تیم را حمایت و تشویق کردند که تاکنون در عمر ورزشی‌ام ندیده بودم و جای قدردانی و تشکر از آنها دارد.

به گزارش جی پلاس، دراگان اسکوچیچ بعد از پیروزی ۲ بر یک مقابل استقلال در نشست خبری گفت: این برد را به تمام مردم خوزستان، فولادی‌ها و بازیکنان تیمم تبریک می‌گویم امشب هواداران فولاد طوری تیم را حمایت و تشویق کردند که تاکنون در عمر ورزشی‌ام ندیده بودم و جای قدردانی و تشکر از آنها دارد.

وی ادامه داد: آل نعمه و نانگ را نداشتیم و جماعتی هم آماده نبود و مجبور به تعویضش شدیم. بدرلو هم با وجود مصدومیت برای ما بازی کرد. گل اول استقلال ما را غافلگیر کرد اما بعد از گل مالکیت توپ در اختیار ما بود و خوب هم عمل کردیم هرچند در نیمه اول نتوانستیم از دیوار دفاعی استقلال عبور کنیم.

سرمربی فولاد خوزستان تصریح کرد: در نیمه دوم عالی بازی کردیم و عالی‌تر نتیجه گرفتیم و ضعف ما در بازی گاهی عدم تمرکز برخی از بازیکنان است.

اسکوچیچ با اشاره به حضور در لیگ قهرمانان آسیا ،گفت: ۵ روز دیگر باید مقابل الهلال عربستان بازی کنیم و من باید تیم را آماده این مسابقه کنم. هر بازیکنی که حرف و خواسته‌ام را در تمرینات اجرایی کند در ترکیب تیم در آن بازی قرار می‌گیرد امروز مقابل استقلال هم همه بازیکنان ما بهترین بودند.

کدخبر: 199055
ارسال نظر

موضوعات داغ