sport

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: اگر بازیکنانمان مغرور نبودند باید با اختلاف 6 گل حریف را شکست می‌دادیم.

به گزارش جی پلاس، تونی اولیویرا پس از پیروزی ۳ بر صفر تیم‌اش مقابل استقلال خوزستان گفت: با وجود عدم بازی خوب در نیمه اول توانستیم در نیمه دوم شرایط را بهتر کنیم و بازی را ببریم. استقلال خوزستان چشم به ضد حملات داشت و آنها مهاجم خوبی مثل سید مهدی سیدصالحی داشتند. نمی‌دانم حریف چرا خوب نبود با تعویض‌هایی که در نیمه دوم انجام دادیم توانستیم به وضعیت بهتری برسیم. خیلی زود به آنچه می‌خواستیم رسیدیم و در کمتر از ۱۵ دقیقه ۲ گل زدیم اگر بازیکنان ما مغرور نبودند باید با اختلاف ۶ گل حریف را شکست می‌دادیم.

وی گفت: نباید فرصتی را که به دست آوردیم را از دست بدهیم. این پیروزی قبل از دیدار روز سه‌شنبه مقابل الاهلی عربستان این پیروزی به ما کمک کرد ضمن حفظ خودمان در کورس قهرمانی شادابی و نشاط را به تیم و هواداران هدیه دادیم از الان هم باید به فکر بازی‌های آسیایی باشیم ما به هر دو جام نگاه ویژه‌ای داریم باید در بازی‌های پیش‌رو بهترین عملکرد را داشته باشیم.

سرمربی تراکتورسازی در مورد مشکلات تیمش خاطرنشان کرد: ما در این بازی به فکر چند بازیکن نیمکت‌نشین هم بودیم متأسفانه مصدومان زیادی داریم امروز آندرانیک تیموریان نشان داد چقدر حرفه‌ای است. او را پس از چند وقت حضور در تیم ملی امروز موقع صرف ناهار بودند تیموریان هیچ تمرینی با ما نداشت و در ۲۵ دقیقه‌ای که به بازی رفت با یک شوت زیبا گل قشنگی به ثمر رساند و نشان داد همچنان بوی گل می‌دهد این بازیکن را برای دیدار مقابل الاهلی عربستان نگه داشتیم ما الاهلی عربستان و نسف‌قرشی ازبکستان را در تبریز شکست می‌دهیم بازیکنان باید فکر حرفه‌ای داشته باشند.

وی افزود: حبیب گردانی طی ۲۰ روز گذشته در تیم ملی به خوبی آماده شده بود و نشان داد می‌تواند جزو یکی از بهترین‌های ایران باشد او باید خودش را حفظ کند و اخطار بی‌مورد نگیرد تا دست مربی خالی نشود. بازی‌های پیش‌رو برایمان حیاتی است امروز مشکلات ما خیلی زیاد است خالد شفیعی، فردین عابدینی و شهریار شیروند مصدوم هستند. ایران پوریا دو ماه است تمرین سبک می‌کند.

سرمربی تراکتورسازی در رابطه با شرایط تمرینی تیمش خاطرنشان کرد: تراکتورسازی نباید فکرش کوچک باشد ما باید در ابتدای فصل به همه مسائل فکر کنیم. دو جلسه پایانی تمرین ما در زمین گسترش فولاد بود و این مسئله برای تراکتورسازی خوب نیست تازه به ما اعلام کردند زمین اختصاصی ما سال بعد آماده می‌شود تاکنون حدود ۳۰ جلسه تمرین با تراکتورسازی داشتیم تیم ما کار زیادی دارد و برای موفق شدن در لیگ برتر آسیا راه طولانی است.

کدخبر: 198979
ارسال نظر

موضوعات داغ