sport

سرمربی گسترش فولاد تبریز گفت: مطمئن باشید با برنامه‌ریزی‌های خوبی که انجام دادیم تیم گسترش فولاد در لیگ برتر ماندنی خواهد شد.

به گزارش جی پلاس، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های ذوب‌آهن و گسترش فولاد تبریز اظهار کرد: در هفته‌های اخیر ذوب‌آهن نتایج بسیار خوبی را کسب کرده است و البته تیم ما هم شرایط بسیار خوبی دارد. آخرین شرایط فیزیکی بازیکنان فولاد بسیار خوب بوده و من بازی فردا بسیار امیدوارم.

وی افزود: تنها بازیکن مصدوم ما محسن بیاتی‌نیاست و البته یکی دو بازیکن نیز در تیم المپیک داشتیم که بعد باید ببینیم شرایط این بازیکنان چه می‌شود.

سرمربی گسترش فولاد تبریز افزود: بازی فردا برای تیم ما مهم است و در هفته‌های اخیر از نظر تاکتیکی بهتر شدیم و امید داریم با دست پر اصفهان را ترک کنیم.

کمالوند تصریح کرد: تیم گسترش فولاد باید روند رو به رشد خود را ادامه دهد و مهم‌ترین برنامه‌ریزی که ما امسال داریم این است که سقوط نکنیم. از ابتدای فصل هم در این تیم نبودم و در همین اواخر سرمربی گری گسترش را بپذیرفتم. مطمئن باشید گسترش فولاد در لیگ برتر باقی می‌ماند و انشا‌ءالله در فصل آینده تیم قدرتمند را روانه مسابقات لیگ برتر می‌کنیم.

کدخبر: 198964
ارسال نظر

موضوعات داغ