sport

نایب رییس بانوان فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی گفت: امیدواریم در سال آینده بتوانیم استارت جدی ورود بانوان به این ورزش را بزنیم.

به گزارش جی پلاس، فریبا جوانمردی نایب رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیل‌رانی در نشست خبری این فدراسیون اظهار کرد: در بخش بانوان فدراسیون دوره‌های آموزشی مختلفی در تهران و شهرستان‌ها برگزار شده است. حتی بانوان نیز که با فدراسیون همکاری می‌کنند به عنوان تیم اجرایی در بخش مسابقات فعالیت‌هایی را انجام می‌دهند و حتی توانسته‌اند در مسابقاتی مانند اسلالوم مقام بیاورند.

وی افزود: امیدواریم در سال آینده بتوانیم استارت جدی ورود بانوان به این ورزش را بزنیم و بتوانیم آموزش‌های کامل و اصولی را برای آنها پیاده‌سازی کنیم؛ متأسفانه برخی مشکلات اقتصادی مانع از حضور پررنگ بانوان در این رشته‌ها شده است. در این باره امیدواریم در سال آینده مشارکت خوبی داشته باشیم و بتوانیم حضور بانوان را پررنگ کنیم.

نایب رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیل‌رانی خاطرنشان کرد: مهمترین بخش در رقابت بانوان این است که ابتدا بتوانیم فرهنگ‌سازی کنیم و ما امیدواریم در بخش رقابت‌های موتورسواری بانوان در این باره فرهنگ‌سازی صورت گیرد؛ در بخش اتومبیل‌رانی نیز در پیست اتومبیل‌رانی ۵ اتومبیل ال‌۹۰ حضور دارند که بانوان می‌توانند با آنها به تمرین بپردازند.

کدخبر: 196989
ارسال نظر

موضوعات داغ