پیرمرد عربستانی به دلیل پخش یک صحنه مبتذل در یکی از سریال های تلویزیونی ویژه ماه مبارک رمضان، تلویزیون را شکسته و مهمانانش را از خانه بیرون کرد.

به گزارش جماران، شفقنا به نقل از روزنامه اماراتی "الاتحاد" نوشت: یک پیرمرد 60 ساله عربستانی پس از مشاهده صحنه مبتذل در یکی از سریال های تلویزیونی ویژه ماه مبارک رمضان، علاوه بر اینکه تلویزیون را شکست، مهمانانش را نیز از خانه بیرون کرد.
این پیرمرد که پس از صرف شام به همراه مهمانان پسرش، وارد اتاق مهمانان شد تا با آنها به بحث و گفت و گو بپردازد، اما در این هنگام سریال عربی "میلیونر" از تلویزیون پخش می شد و صحنه مبتذل "امل العوضی"، بازیگر زن کویتی این سریال طنز وی را خشمگین کرد.
پیرمرد عربستانی که از توجه تمامی افراد حاضر در اتاق مهمانان به سریال پخش شده از تلویزیون و عدم صحبت با وی به شدت ناراحت بود، به محض مشاهده صحنه مبتذل بازیگر زن کویتی در این سریال طنز، از کوره در رفت و در حالی که آیه "حسبنا الله ونعم الوکیل" (خدا ما را بس است و نیکو حمایتگرى است) را بر زبان می آورد، تلویزیون را شکسته و از مهمانان نیز خواست که فورا خانه اش را ترک کنند.
لازم به ذکر است که سریال طنز "میلیونر" یکی از سریال های عربی ویژه ماه مبارک رمضان بود که از شبکه ماهواره ای "ام بی سی"، متعلق به "ولید بن ابراهیم آل ابراهیم"، برادر یکی از همسران ملک "فهد بن عبدالعزیز آل سعود"، پادشاه پیشین عربستان پخش شد.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.