یکی از مخالفان کنونی مقامات سعودی که سالیان متمادی در خدمت خاندان سلطنتی عربستان بوده است، از برخی انحراف ها و جنایت های آنها پرده برداشت.

یکی از محافظان سابق خاندان سعودی به نام "مارک یونگ" که انگلیسی الاصل است و بیش از 10 سال در خدمت شاهزاده‌های عربستان سعودی بوده، چیزهایی از آنها در این مدت دیده است که به ذهن خطور نمی‌کند و آن را در کتابی تحت عنوان "محافظ خاندان سعودی" مطرح کرده و از برخی جنایت‌ها و فسادهای خاندان سعودی پرده برداشته است.

به گزارش جماران به نقل از ایسنا، این محافظ که بر تمام رفتارهای این خاندان از نزدیک اطلاع داشت، زشت و ناپسندترین صفات را به آنها نسبت داده و آنها را فاسد، قمارباز، دزد، غاصب، دارای فساد اخلاقی و معتاد به مواد مخدر خوانده است.

وی همچنین عنوان داشته است: آنها عملا دین را به بازی گرفته اما ادعا می‌کنند که آن‌ را پیاده و هزینه‌های حاصل را خرج مردم می‌کنند.

مارک یونگ خطاب به مردم عربستان گفته است: به جای تسلیم شدن و خواری، مانند سایر ملت‌های زنده و پویا حقوق‌تان را از آنها بگیرید.

شاهزاده احمد بن عبدالعزیز از کسانی بود که یونگ درباره وی صحبت کرده و گفته که وی قمارباز، دائم الخمر و معتاد به مواد مخدر است.

وی در مورد شاهزاده فیصل بن فهد هم گفته است: او دچار انحراف جنسی بود و با وجود اینکه رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر بود در کار قاچاق مواد مخدر و معتاد بود و سرانجام نیز بر اثر مصرف مواد مخدر درگذشت.

درباره شاهزاده فواز بن عبدالعزیز نیز که پیش از این امیر مکه بود، وی گفته است: او قمارباز حرفه‌ای است و ثروت خود را پای آن از دست داده است. وی معتاد به مواد مخدر نیز است.

این محافظ همچنین درباره عزالدین بن سعود نیز گفته که وی دچار انحراف جنسی بود که به ایدز مبتلا شد و در جوانی درگذشت.

وی در پاسخ به سوالی در پایگاه‌های اجتماعی که "چگونه اسرار خاندان سعودی را فاش می‌کنی و از کجا می‌دانی که چنین است؟" گفت: تاریخ قرن گذشته را بخوانید تا کسانی را که این‌ها را روی کار آورده‌اند، بشناسید.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.