یکی از رهبران اخوان المسلمین در اظهاراتی مضحک گفت: شخصی خواب صادقه‎ای دیده که نزد من بسیار مقبولیت دارد و فرد صالحی است. او خواب دیده که پیامبر در نماز عصر به رییس جمهوری مصر اقتدا کرده است.

به گزارش جماران به نقل ازابنا، در پی سبقت گرفتن عالمان اخوان المسلمین در اظهارات مضحک از یکدیگر، این بار «شیخ جمال عبد الهادی» یکی از رهبران و مفتیان اعظم اخوان المسلمین مصر، در فیلمی ویدیویی که از شبکه "الاخباریه" سوریه نیز پخش شد اظهار داشت: در عصر حاضر، پیامبر مکرم اسلام نیز پشت سر «محمد مرسی» رییس جمهوری مصر نماز می‎خواند.
وی در توضیح این موضوع گفت: شخصی نزد من آمد و گفت که خواب دیدم در مجلسی حضور داشتم و پیامبر(ص) نیز در آن حاضر بودند که وقت نماز عصر فرا رسید. مردم خدمت پیامبر(ص) رسیدند و ایشان را به امام جماعت بودن دعوت کردند.
شیخ عبدالهادی افزود: اما پیامبر(ص) علیرغم میل حاضرین، فرمودند: محمد مرسی پیش نماز شود و من نیز به همراه شما به او اقتدا می‎کنم(!!!).
این عالم اخوانی در ادامه گفت: این شخص خواب دیگری را هم برای من تعریف کرده که در آن دیده مردمی در صحرا سرگردان بودند و همراهشان پنج شتر بود و از تشنگی به درگاه خداوند استغاثه می‎کردند. ناگهان چشمه آبی فوران کرد و صدایی بگوش رسید که شتر محمد مرسی را آب دهید(!).
وی در مقبولیت این راوی تاکید کرد: من خود این شخص را بسیار قبول دارم و او از صالحان است. پس خواب او خوابی صادق است.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.