تروریست آدم خواری که اخیرا در سوریه با انتشار فیلمی تکان دهنده از به دندان کشیدن قلب یک سرباز سوری، رسوایی بزرگ دیگری را برای گروه‌های مسلح و حامیان آنان به بار آورده، با انتشار فیلم جدیدی به توجیه این اقدام خود پرداخته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران به نقل از العالم، "ابو صقار" در این فیلم جدید می گوید: "به دنیا می‌گویم اگر خون ریزی‌ها در سوریه متوقف نشود، کل ملت سوریه ابو صقار خواهد شد."
وی در توجیه اقدام وحشیانه خود در بیرون کشیدن قلب و جگر سرباز سوری، در استدلالی بسیار عجیب مدعی می‌شود: "زیرا در موبایلهای آنان فیلم هایی از قتل کودکان، تجاوز به زنان، آتش زدن اجساد، قطع کردن دست انسان زنده، و شکنجه و سر بریدن و جود دارد .. ".
به نظر می‌آید این معارض سوری تلاش کرده با انتشار این مصاحبه، اقدام جنایتکارانه خود را که رسوایی بزرگ دیگری را برای گروه‌های مسلح و حامیان منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای آنها به بار آورده، توجیه کند.

"ابو صقار" از سرکردگان یکی از گروه معارضین سوری موسوم به "گردان عمر فاروق" پس از انتشار جنایت تکان دهنده اش در اینترنت و رسانه ها، در مصاحبه با مجله آمریکایی "تایم" گفت که ویدیویی دیگر در اختیار دارد که در آن پیکر یکی از نیروهای وابسته به دولت سوریه را تکه تکه می کند.

حجم ویدیو: 5.15M | مدت زمان ویدیو: 00:00:00
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.