نماینده مجلس سنای پاکستان با تمجید از موفقیت های چشمگیر کشورمان در زمینه های مختلف در جهان گفت: رمز پیشرفت و توسعه جمهوری اسلامی ایران بدون تردید در پیروزی شکوهمندانه انقلاب اسلامی در این کشور نهفته است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران راجا ˈمحمد ظفر الحقˈ روز جمعه در گفت وگو با ایرنا، فرا رسیدن سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به ملت و دولت کشورمان تبریک گفت.
وی با آرزوی ثبات و پایداری برای جمهوری اسلامی ایران، افزود: من دعا می کنم ایران همچنان با سرعت در مسیر پیشرفت و پیروزی گام بردارد.
سناتور حزب مسلم لیگ پاکستان شاخه نواز ادامه داد: ایران، الگوی بارز و پایداری در زمینه پیشرفت و استقامت برای دیگر کشورهای اسلامی می باشد، انعطاف پذیری جمهوری اسلامی در برابر مشکلات و مقابله با طرح های دشمنان نیز یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران و مثال زدنی در جهان امروز است.
وی انقلابی مردمی در ایران و پیروزی شکوهمندانه انقلاب اسلامی را یک رویداد تاریخی در جهان ارزیابی کرد و افزود: انقلاب ایران نه تنها تاریخ این کشور را تغییر داد، بلکه اثرات مفید و چشمگیری بر تمام جهان گذاشت.
این سیاستمدار کهنه کار پاکستانی تاکید کرد: ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی با چالش ها و مسائل مختلفی روبرو شد اما دولت ها و ملت این کشور با سرفرازی و موفقیت این مشکلات را از پیش روی برداشتند.
وی بر این باور است که نتایج پر بار و اثرات مثبت انقلاب اسلامی ایران را امروز می توان در جهان اسلام مشاهده کرد، در حقیقت انقلاب اسلامی ایران منبع الهام بخشی برای جنبش های بیداری امروز در کشورهای اسلامی بوده و خواهد بود.
محمد ظفر الحق با ادای احترام نسبت به شخصیت امام خمینی (س) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران گفت: ایشان یک پیام آور آشنابرای امت اسلامی شناخته شده اند، پیروزی انقلاب اسلامی در ایران استنادی بر مبارزه شجاعانه امام خمینی (قدس سره) و یارانش در برابر قدرت های غربی است.
وی با تمجید از پیشرفتها و توسعه همه جانبه کشورمان تاکید کرد: جهان شاهد است که انقلاب اسلامی ایران همچنان به شکوفایی و توسعه خود در علوم جدید و مختلف ادامه می دهد.
عضو مجلس سنای پاکستان , توطئه های غرب جهت تضعیف ایران و انقلاب اسلامی در این کشور را بی نتیجه و شکست خورده دانست.
راجا محمد ظفر الحق درباره روابط دوجانبه ایران و پاکستان گفت: دو کشور دارای روابط بسیار صمیمانه و ویژه ای بوده , بخصوص پس از پیروزی انقلاب اسلامی، تهران و اسلام آباد از تعاملات دوستانه تری برخوردار شدند.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.