همایش "امام خمینی(ره)، بیداری اسلامی و تحولات منطقه"، سیزدهم خردادماه با حضور اندیشمندان داخلی و خارجی از سوی ستاد بزرگداشت رهبر کبیر انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
به گزارش ستاد خبری کمیته خارجی بزرگداشت حضرت امام خمینی(س)، این همایش با محورهای " رابطه مردم و حکومت در اسلام از دیدگاه امام خمینی(س) و تاثیر آن بر تحولات منطقه" ،‌"علل پیدایش حرکت‌های آزادی‌خواهانه در منطقه"،‌" حقوق بشر و برخوردهای دوگانه قدرت‌ها در قبال تحولات منطقه" و "فرصت‌ها و چالش‌های فراروی دولت‌ها و ملت‌ها با توجه به تحولات اخیر منطقه " در تهران برگزار خواهد شد.
بیش از 300 نفر از اندیشمندان، محققان، کارشناسان و روزنامه‌نگاران خارجی از قاره‌های آسیا، اروپا و آفریقا در مراسم بیست و دومین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی شرکت خواهند کرد.
حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی(س) و شرکت در مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی ایشان در روز 14 خردادماه و دیدار با حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی از مهم‌ترین برنامه‌های این میهمانان خارجی خواهد بود.
همچنین دیدار با برخی از مقامات ارشد دولتی و بازدید از مراکز فرهنگی و زیارتی از دیگر برنامه‌های میهمانان خارجی شرکت کننده در بیست و دومین سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی است.
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.