آگهی جدیدی در میدان تایمزلندن به چشم میخورد. در این آگهی 50 ثانیه ای ابتدا عبارت" مسلمانان،عشق،‌ صداقت و صلح" به نمایش درمی آید وسپس تصویری از یک کبوترکه نماد صلح است ، دیده می شود . این آگهی از 18 دسامبر تا 17 ژانویه، دریک بیلبورد الکترونیکی از ساعت 6 صبح تا نیمه شب نمایش داده می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جماران به نقل از پایگاه خبری امانا، این بیلبورد الکترونیکی بخشی از فعالیت مسلمانان برای مبارزه در جهت صلح است که توسط جامعه مسلمانان احمدیه پشتیبانی شده است. نصرت غدیر عضو این جامعه گفت، آنها می خواهند سوء تعبیرات را درباره اسلام - چه از سوی مسلمانان چه غیر مسلمانان- از بین ببرند.
وی گفت: " من واقعا امیدوارم که مردم بیاد داشته باشند و به ذهن بسپارند که اسلام دین صلح، و تعالیمش نیز صلح طلبانه است و این به این معناست که اقلیتی تندرو نباید نماینده همه ما به حساب بیایند."
غدیر همچنین از تمامی مسلمانان در کلیه فرق اسلامی ، خواست تا به این مبارزه ملحق شوند. او گفت:" این امر فقط با محکوم کردن تروریسم محقق نمی شود و نیازمند تلاشی مضاعف است". وی در ادامه افزود: "شما باید به جوانانتان آموزش دهید، باید با جامعه خود رابطه برقرار کنند و باید به تمامی مناطق رفته و مطمئن شوند که افراد، فهم درستی از اسلام دارند."
این گروه همچنین بروشورهایی را درباره ارتقاء گفتگو درخصوص اسلام در میدان تایمز توزیع می کند.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.