«دونالد ترامپ» رئیس جمهور منتخب به همراه مشاوران ارشد خود در یک میهمانی شبانه شرکت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران به نقل از روزنامه دیلی میل، دونالد ترامپ شب گذشته در میهمانی موسوم به جشن لباس «قهرمانان و خائنان» شرکت کرد. «کلیان کانوی» زنی که مسئول ستاد تبلیغات انتخاباتی ترامپ بود و اکنون به عنوان دست راست وی همه جا در کنارش حضور دارد، نیز در این میهمانی حضور داشت.


«استفان بانون» دیگر مشاور وی هم از دیگر شرکت کنندگان در این میهمانی بود.

کانوی در این جشن لباس «سوپر وُمن» را بر تن داشت و با به اشتراک گذاشتن عکس خود در کنار ترامپ، او را «قهرمان واقعی» خواند.


ترامپ ترجیح داده بود لباس عادی خود را بر تن کند.


این میهمانی که هر ساله برگزار می شود، در املاک خانواده «رابرت و دیانا مرسر» تاجران آمریکایی در جزیره «لانگ آیلند» در ایالت «نیویورک» برگزار شد.

آنها همچنین دو میلیون دلار «کمیته اقدام سیاسی» به طرفدار ترامپ است، اهدا کردند.


این خانواده در مجموع در سال های اخیر بیش از 48 میلیون دلار به کارزارها، سازمان ها و شرکت های تحت مدیریت حامیان ترامپ کمک مالی کرده است.

ترامپ برای نخستین بار شب گذشته برای شرکت در این میهمانی از آسمانخراش خود در شهر «منهتن» خارج شد و انتظار می رود هفته پرکاری را پیش رو داشته باشد.

نشست ها برای انتصاب مقامات جدید روز دوشنبه در نیویورک از سر گرفته خواهد شد؛ و وی روز سه شنبه به ایالت «کارولینای شمالی» خواهد رفت.

ترامپ هنوز در حال بررسی گزینه های پست وزارت خارجه به عنوان یکی از برجسته ترین مناصب کابینه اش است. دو فرد نزدیک به انتصابات گفته اند که احتمال انتصاب هر دو گزینه «رودی جولیانی» و «میت رامنی» برای این پست منتفی شده است.


ترامپ دو بار با رامنی دیدار داشته اما گفته که از خطرات انتصاب جمهوری خواهی که زمانی در میان منتقدان صریح وی بوده، آگاه است.

یکی از منابع گفته است ترامپ آماده است افراد دیگری را به فهرست احتمالی وزیر خارجه خود بیافزاید. «یان هانتسمن» فرماندار سابق ایالت «یوتا» که سفیر سابق چین هم بوده است، ممکن است یکی از این گزینه ها باشد.

این منابع به شرط ناشناس بودن اظهار نظر کرده اند زیرا مجاز به افشای این انتصابات نیستند.


آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.