یکی از رهبران گروه تروریستی داعش از مسلمانان آمریکا خواست که در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به «هیلاری کلینتون» کاندیدای حزب دموکرات رأی دهند زیرا کلینتون با هم پیمانان داعش یعنی عربستان،ترکیه و قطر رابطه نزدیکی دارد.

داعش از رای دهندگان مسلمان خواست که در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به هیلاری کلینتون کاندیدای دموکرات ها رأی دهند.

به گزارش جماران به نقل النشره، یکی از رهبران گروه تروریستی داعش از مسلمانان آمریکا خواست که در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به «هیلاری کلینتون» کاندیدای حزب دموکرات رأی دهند.

«احمد ابو محمود العلوانی» از رهبران گروه تروریستی داعش از رای دهندگان مسلمان آمریکا خواست که در مسابقه برای رسیدن به کاخ سفید از هیلاری کلینتون حمایت کنند.

العلوانی در نواری ویدیوئی که پس از سومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری میان »دونالد ترامپ» و هیلاری کلینتون در «یوتیوپ»منتشر شد، چنین درخواستی را از مسلمانان آمریکا مطرح کرد.

پایگاه اینترنتی world news daily report نوشت که این ویدئوی جنجالی ساعاتی پس از انتشارش از یوتیوپ برداشته شد.

در این نوار ویدیوئی العلوانی به مسلمانانی که تصمیم گرفته اند به نفع ترامپ رأی دهند هشدار داد و آنها را«کافر»توصیف کرد.

العلوانی تصریح کرد که «اگر چه هیلاری زنی با چهره ای شیطانی و افعی است اما با هم پیمانان داعش یعنی ترکیه، عربستان سعودی و قطر رابطه بسیار خوبی دارد.»

وی از همه مسلمانان خواست که تهدیداتش را جدی گرفته و آنها را دست کم نگیرند و هر کسی که از ترامپ حمایت کند روی زمین و در آخرت به شدت مجازات می شود.

العلوانی ترامپ را سگ و پست روی زمین توصیف کرد که افتخار می کند نفت را خواهد برد و از روسیه و هم پیمانانش در جنگ با داعش حمایت می کند.

وی در این نوار ویدیوئی تاکید کرد که با وجود آن که این اشتباه است که زن به قدرت برسد زیرا موجودی پست است و لیاقت آن را ندارد که به مرکز قدرت برسد اما ترامپ نباید به کاخ سفید برسد.

العلوانی در پایان گفت که رای دادن به ترامپ گناهی نابخشودنی است.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.