این اتاق عملیات 30 افسر ارتش ترکیه و افسران آمریکایی، عربستانی، قطری، انگلیسی و موساد را شامل می شود و این افسران خارجی عملیات تروریستی در حلب و «ادلب»را مدیریت می کردند.

در حمله موشکی روسیه به منطقه ای در حلب 30 افسر خارجی کشته شدند.

به گزارش جماران به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک روسیه ،یک منبع میدانی در استان «حلب»به خبرگزاری اسپوتنیک گفت که چندین موشک از نوع«کالبیر»از کشتی های روسی شلیک شدند و این موشک ها یک اتاق عملیات را در حلب هدف قرار دادند.

این منبع افزود که این اتاق عملیات 30 افسر ارتش ترکیه و افسران آمریکایی، عربستانی، قطری، انگلیسی و موساد را شامل می شود.

این منبع میدانی تاکید کرد که این افسران خارجی عملیات تروریستی در حلب و «ادلب»را مدیریت می کردند.

وی تصریح کرد که اتاق عملیاتی که هدف قرار گرفت در غرب حلب و در منطقه کوه«سمعان»واقع شده است که به طبیعت سخت و صعب العبورش مشهور است.

در تحولی دیگر،جنگنده های ارتش سوریه و جنگنده های روسی مواضع گروه تروریستی داعش را در محور«الجفره»واقع در جنوب شرق دیرالزور و اطراف کوه«الثرده»بمباران کردند و تلفات سنگینی به این گروه وارد کردند.

در همین حال، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که نیروهای هوایی روسیه و سوریه در بمباران کاروان کمک های انسانی در نزدیکی حلب که روز گذشته-دوشنبه-رخ داد، شرکت نداشتند.

«ایگور کوناشینکوف»سخنگوی وزارت دفاع روسیه در سخنانی در شبکه تلویزیونی روسیه 24 گفت که همه اطلاعات درباره مکان این کاروان فقط در اختیار تندروهایی بود که بر این مناطق سیطره دارند.انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.