در حالی که پل های «بسفر» ترکیه به داشتن تلفات حین انداختن عکس سلفی مشهور است، سومین پل تازه افتتاح شده بسفر نخستین قربانی خود را گرفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران به نقل از روزنامه صباح، سه روز پس از افتتاح این پل، تصادف مرگباری بر روی آن رخ داد. متاسفانه در این حادثه یک مرد کشته و دیگری مجروح شد.

باز هم عکس سلفی عامل این حادثه بود.

به گفته کارگران روی پل «سلطان سلیم»، یک راننده کامیون وسیله نقلیه خود را در وسط پل متوقف کرد و از خودرو برای گرفتن عکس سلفی خارج شد. کامیون دیگری متوجه توقف این خودرو نشد و از عقب به آن برخورد کرد.


راننده ای که در حال گرفتن عکس بود، بین خودرو و موانع کنار پل گرفتار شد و به شدت آسیب دید. او بلافاصله به بیمارستان منتقل شد اما تلاش ها برای نجات او ناکام ماند.

این حادثه باعث ترافیک سنگین این مسیر آسیایی - اروپایی شد. پس از دو ساعت تلاش، دو کامیون از روی پل برداشته شدند و ترافیک به حالت عادی درآمد.


در همین حال، فیلم اولیه از صحنه نشان داد که رانندگانی که از روی پل عبور می کردند نخستین کسانی بودند که به راننده کامیون مجروح کمک می کردند؛ زیرا هیچ ایستگاه پلیس و یا مقامی در آن نزدیکی وجود نداشت.

هزاران نفر برای بازدید و گرفتن عکس به پل تازه افتتاح شده بسفر آمده اند و ترافیک شدیدی در این مکان به راه انداحته اند.

این پل جدید دارای هشت خطوط جاده ای، دو خط راه آهن و طولانی ترین پل معلق مجهز به یک سیستم ریلی در جهان است.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.