رژیم صهیونیستی، نژاد پرست ترین رژیم جهان است و اگر حمایت های آمریکا نبود اکنون نامی از این رژیم باقی نمانده بود.

فلسطینیان هر روز قربانی خشونت صهیونیست ها هستند.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع ‌رسانی جماران، پایگاه اینترنتی «اینفورمیشن کلیرینگ هاوس» در مقاله ای به قلم «مارگارت کیمبرلی» نوشت: اگر می خواهید یک رژیم نژاد پرست را ببینید به سرزمین های اشغالی بروید؛ جایی که بدترین رژیم تبعیض نژادی دنیا وجود دارد.

یک مهاجر اریتره ای توسط یک پلیس صهیونیست هدف قرار می گیرد اما هیچکس به خاطر این جنایات مجازات نمی شود.

این تنها آمریکا نیست که به خاطر قتل سیاه پوستان مجازات نمی شود، اسرائیل نیز در این زمینه پیشتاز است. معمولا فلسطینیان اهداف اصلی حملات هستند اما آفریقایی ها هم از این تروریسم صهیونیستی مستثنی نیستند.

«زرهوم» یک پناهجوی دیگر اریتره ای است که توسط پلیس اشتباهی کشته شد. این پلیس صهیونیست هم مانند همکاران آمریکایی خود در مورد حمله به فرد کشته شده دروغ می گفت و به دروغ می گفت که در خطر بوده است. فیلم های منتشر شده نشان می دهد که مقتول در تلاش برای فرار از صحنه بوده است.

اسرائیل نژاد پرست ترین رژیم جهان است. فلسطینیان از شهرک نشین های یهودی جدا می شوند و همواره هدف بازداشت های خودسرانه، آزار و قتل هستند. آنها هنگامی که می خواهند در برابر این ظلم و ستم مقاومت کنند، با واکنشی بی رحمانه مواجه می شوند.از نظر صهیونیست ها در حقیقت آنها حق مقاومت ندارند، آنها تنها باید به حیات خود ادامه دهند تا در خانه هایشان زنده زنده سوزانده شوند یا مورد اصابت گلوله پلیس رژیم صهیونیستی قرار بگیرند.

فلسطینیان هر روزه قربانی خشونت صهیونیست ها هستند. آنها با خطر اعمال خشونت از سوی پلیس، تصاحب زمین هایشان، تخریب خانه هایشان و در نهایت قتل شان مواجه هستند. در حالی که ارتش و نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی از قتل عام مردم در محاصره لذت می برند، همتایان آمریکایی آنها نیز در این کشتار با آنها همراه می شوند.

بدون مداخله مستقیم آمریکا در سال 1948، اکنون اسرائیلی وجود نداشت. ادامه حیات آن رژیم نیز نتیجه تسلیم آمریکا است. اما در اقدامی عجیب، سیاستمداران آمریکایی از مقامات وابسته به رئیس جمهور گرفته تا اعضای شورای شهر به امید جلب حمایت سیاسی، مداوم به سرزمین های اشغالی سفر می کنند.

این سیستم سیاسی به قدری جا افتاده است که هیچ کس جرات نمی کند با آن مقابله کند. هر عضو کنگره که با این سیستم مخالفت کند، به سرعت بهای این کار را خواهد پرداخت. آمریکایی هایی که مخالف حمایت نظامی و مالی این سیستم هیولایی هستند، بدون هیچ پشتیبانی به حال خود رها می شوند.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.