پنجمین نشست از مجموعه نشست‌های «پنجاهمین سال آغاز نهضت امام خمینی(س)» با سخنرانی «هدایت‌الله بهبودی» 17 بهمن سال جاری در کتابخانه ملی ایران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران از چند ماه گذشته تاکنون اقدام به برپایی نشست‌هایی با عنوان «پنجاهمین سال آغاز نهضت امام خمینی (س)» کرده است که این نشست‌ها با استقبال خوب پژوهشگران و محققان مواجه شده است.

این کتابخانه پنجمین نشست خود را به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر، سه‌شنبه 17 بهمن سال جاری از ساعت 10 صبح در محل مرکز همایش‌های ساختمان کتابخانه ملی ایران برگزار می‌کند.

در این نشست‌ها ریشه‌های شکل‌گیری قیام حضرت امام خمینی (س) و شرایط کشور از نظر تاریخی و تحلیلی بررسی می‌شود که در پنجمین نشست از مجموعه نشست‌های «پنجاهمین سال آغاز نهضت امام خمینی(س)» هدایت‌الله بهبودی حضور داشته و به ایراد سخنرانی می‌پردازد.

این سلسله نشست‌ها با هدف روشن شدن ابعاد خیزش مردمی به رهبری حضرت امام خمینی (س) که منتج به انقلاب اسلامی سال 1357 شد، به همت مرکز پژوهش‌های اسلام‌شناسی و ایران‌شناسی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار می‌شود.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.