پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران -تهران

به مناسبت سی و دومین سالگرد شهادت آیت‌الله حاج سید مصطفی خمینی؛

این ویژه نامه شامل گفت و گوهایی با حضرات آیات و حجج اسلام عمید زنجانی، سیدمصطفی محقق داماد، سید محمود دعایی، سید محمد موسوی بجنوردی، علی اصغر مروارید، lمحمدجواد حجتی کرمانی، محمد طاووسی، سید محمد سجادی، ابوالفضل شکوری، سید تقی دُرچه ای، محمدرضا رحمت و آقای علی محمد بشارتی است.

ویژه نامه "طلیعه خاموش" به مناسبت سی و دومین سالگرد شهادت آیت الله حاج سید مصطفی خمینی از سوی پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، منتشر می شود.
این ویژه نامه با همکاری معاونت فرهنگی و ارتباطات موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) تهیه شده است و شامل گفت و گوهایی با حضرات آیات و حجج اسلام عمید زنجانی، سیدمصطفی محقق داماد، سید محمود دعایی، سید محمد موسوی بجنوردی، علی اصغر مروارید، محمدجواد حجتی کرمانی، محمد طاووسی، سید محمد سجادی، ابوالفضل شکوری، سید تقی دُرچه ای، محمدرضا رحمت و آقای علی محمد بشارتی است.
همچنین زندگی نامه آیت الله شهید حاج سید مصطفی خمینی، خاطرات بستگان و دوستان ایشان و مقالاتی از سرکار خانم اصغری و آقایان سید محمدعلی ایازی، محمد عبداللهیان، حمید قزوینی و سجاد راعی در این ویژه نامه به تدریج و طی روزهای آینده، عرضه خواهد شد.
با قدردانی از تمام کسانی که این ویژه نامه مرهون زحمات آنهاست و در تهیه و تدوین آن تلاش کرده اند، از جمله سرکار خانم نظری و به خصوص همکار محترم جناب آقای داوود رضایی، به اطلاع مخاطبان محترم می رساند که بخشهایی از مجموعه‌ی مقالات و گفت و گوی های این ویژه نامه، همزمان با سی و دومین سالگرد شهادت آیت‌الله حاج سید مصطفی خمینی، در تعدادی از روزنامه های کثیرالانتشار به چاپ خواهد رسید.
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.