life

در پی اعلام شکایت چند خانواده از مردی که با تهدید به انتشار فیلم قصد اخاذی از طعمه های خود را داشت، این پرونده به شعبه چهارم دادگاه کیفری استان خراسان رضوی ارسال شد و مورد بررسی قرار گرفت.
جی پلاس، قضات دادگاه کیفری پس از بررسی محتویات پرونده و شنیدن اظهارات شاکیان، درحالی دستور دستگیری متهم جوان۳۳ساله را صادر کردندکه تحقیقات ماموران انتظامی نشان می داد: این متهم در مکان نامعلومی به سر می برد .
بنابراین با توجه به اهمیت ماجرا، سرهنگ محمد بوستانی (رئیس پلیس مشهد) با صدور دستورات ویژه ای، از ماموران کلانتری طبرسی جنوبی خواست تا با توسل به شگردهای اطلاعاتی و فنی، برای دستگیری متهم مذکور اقدام کنند.
ماموران انتظامی در بررسی های مقدماتی خود به سرنخ هایی رسیدند که نشان می داد متهم مذکور از طریق تماس های تلفنی، زنان ودختران جوان را اغفال می کند و با کشاندن آن ها به یک منزل مسکونی دست به اقدامات مجرمانه می زند. بنابراین آن ها با همکاری شاکیان و طی یک قرار صوری موفق شدند این مرد ۳۳ ساله را دستگیر کنند. تحقیقات پلیس درحالی این مرد را در برابر اتهام اخاذی های میلیونی قرار داده است که تاکنون ۱۰ تن از طعمه های وی با مراجعه به کلانتری طبرسی جنوبی از این فرد شکایت کرده اند.
«سرهنگ بوستانی» گفت : تحقیقات ماموران انتظامی برای کشف زوایای پنهان این پرونده درحالی ادامه دارد که احتمال می رود شاکیان این فرد افزایش یابند.
منبع: خبرانلاین
کدخبر: 366376
ارسال نظر

موضوعات داغ