وزیر امور اقتصادی و دارایی تغییرات در این وزارتخانه را آغاز کرد.
به گزارش جماران به نقل از مهر، علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی، محمد شرفشاهی را به سمت مدیرکل دفتر وزارتی منصوب و از خدمات ابراهیم حکیمی مدیر کل سابق این دفتر تقدیر کرد.
وی در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید دفتر وزارتی وزارت امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه شرفشاهی از همکاری قدیمی نهاد ریاست جمهوری است، گفت: به دلیل اهمیت هماهنگی امور مربوط به ستاد وزارتخانه از او خواستم مسوولیت دفتر وزارتی را برعهده بگیرد.
طیب نیا درخصوص نقش و جایگاه وزارت اقتصاد تاکید کرد: وزارت اقتصاد متولی تنظیم سیاست‌های مالی و اقتصادی کشور است.
وی افزود: امروز ما در خطیرترین و حساس ترین مقاطع تاریخ اقتصاد کشور هستیم.
وزیر اقتصاد تصریح کرد: تورم شدید، رشد اقتصادی منفی در حد 5.5 درصد، بیکاری و خیل گسترده جوانان بیکار و جویای کار، مطالبات گسترده‌ای که برای مردم از دولت یازدهم ایجاد شده و نیز رای اعتماد بی‌سابقه نمایندگان مجلس باعث سنگینی مسئولیت ما شده و باید تلاش کنیم از این شرایط عبورکنیم.
طیب نیا از همکاران خواست همانند گذشته همکاری صمیمانه ای جهت پیشبرد اهداف وزارتخانه داشته باشند.
وزیر اقتصاد همچنین ابراهیم حکیمی را به عنوان مشاور وزیر و مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت امور اقتصادی و دارایی منصوب و از زحمات جلال‌الدین حیدری مدیرکل سابق این دفتر تقدیر کرد.
در ادامه این مراسم مدیرکل دفتر وزارتی با قدردانی از حسن اعتماد وزیر اقتصاد اظهار داشت: رای مجلس شورای اسلامی به دکتر طیب‌نیا رای پرمعنایی بود.
شرفشاهی افزود:ر ای بالا و بی سابقه مجلس شورای اسلامی به وزیر اقتصاد حکایت از این دارد که حوزه فعالیت ها و حیطه مسوولیت هایی که برعهده هریک از ماست، باید با تلاش و سعه صدر بیشتر تحقق پیدا کند.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.