وزیر امور اقتصادی و دارایی فائق آمدن بر مشکلات را در گرو اتحاد و همدلی می‌داند.

سید الشمس الدین حسینی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، در خصوص اقدامات دولت در راستای حل مشکلات معیشیتی مردم، اظهار داشت: الآن اقدامی که در دستور کار است، این است که برای جبران برخی فشارها بر معیشت مردم یک کمک مالی در پایان سال انجام بپذیرد و همانطور که آقای رئیس جمهور گفتند ما در این خصوص با مجلس جلسه داشتیم و تقریبا روی اینکه این کمک انجام شود به توافق رسیدیم اما مبلغ و شیوه پرداخت آن بررسی خواهد شد.

وی افزود: شرایط کشور، شرایط خاصی است و ما امیدواریم که در سایه پیروی و تبعیت از سیره امام، مردم و مسئولان دست به دست هم دهند و از مشکلاتی که ایجاد شده مانند همیشه با توفیق خارج شویم و بر آن غلبه کنیم.

وزیر اقتصاد تاکید کرد: امروز واقعا شرایط کشور ایجاب می‌کند با توجه به اینکه دشمنان انقلاب و نظام کینه‌توزی می‌کنند، یکپارچه و با اتحاد و همدلی بر مشکلات فائق بیاییم و حل مشکلات در گرو همین وحدت است.

حسینی در پایان گفت: ما هم سعی می‌کنیم تا صادقانه و صریح موضوعات را با مردم در میان بگذاریم و از آنها بخواهیم در این جنگ نابرابر اقتصادی، حماسه ای مانند حماسه شکوهمند انقلاب اسلامی و دفاع مقدس رقم بزنند.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.