tech

اپلیکیشن متفاوتی تولید شده است که نه تنها قادر به ثبت ویدئو است بلکه کاربران با استفاده از آن می توانند تغییرات حرفه ای را برای زیباتر شدن ویدئوها ایجاد کنند.

به گزارش جی پلاس، کمپانی های فناوری به سمت تولید و عرضه اسمارت فون هایی پیش می روند که تمامی نیازهای کاربرانشان را پاسخگو باشند. اما از سوی دیگر، نرم افزارهای متنوع و متفاوتی نیز وارد بازار فناوری شده اند تا با داشتن امکانات جدید بتوانند نگاه های بیشتری را به خود جلب کنند.
کاربران اسمارت فون ها با استفاده از اپلیکیشن های مخصوص ویرایش ویدئو می توانند افکت یا حالات مختلفی را به ویدئوها اضافه یا حذف کنند.
WeVideo Video Editor برنامه جدیدی است که به کاربرانش اجازه می دهد با استفاده از ابزارهای حرفه ای به ویرایش ویدئوهای خود بپردازند. این اپلیکیشن نه تنها به ثبت ویدئوهای کاربرانش می پردازد بلکه دارای قابلیت هایی است که می تواند ویدئوهای متفاوتی را در اختیار کاربرانش قرار دهد.
این برنامه بر خلاف برنامه های ویرایش فایل های ویدئویی جنبه سرگرمی و تفریح نداشته و یک اپلیکیشن حرفه ای است.
این برنامه از فضایی ساده برخوردار بوده و تداعی کننده فضای برنامه های تخصصی ویرایش ویدئو در رایانه ها است. این اپلیکیشن از حالت های پیش فرضی برخوردار است که کاربران به سادگی می توانند ویدئوهای حرفه ای را با برنامه های ساده بسازند.
کاربران با استفاده از این برنامه و زمانی که ویدئو در حال پخش است، می توانند همانند یک راوی روی آن صحبت کرده و در نهایت ویدئو را با صدای خود به صورت HD در اختیار داشته باشند. استفاده از برنامه و صداهای ذخیره شده در فایل های داخلی ذخیره شده اسمارت فون از دیگر قابلیت های این برنامه هستند.
برخی از کاربران به استفاده از تم و همینطور افکت های خاص در ویدئوهای خود علاقه دارند که با استفاده از این برنامه می توانند جلوه های خاصی را نیز به ویدئو های خود اضافه کنند.
منبع: ایستنا
کدخبر: 433021
ارسال نظر

موضوعات داغ