نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: شکست رژیم صهیونیستی در جنگ های 33 و 23 روزه نشان داد که مقاومت ملت ها جواب می دهد و رژیم صهیونیستی رژیمی نیست که پایدار بماند.

کاظم جلالی در راه پیمایی روز قدس در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران ضمن بیان اینکه هیچ زمانی به اندازه امروز وحدت امت اسلامی ضرورت نداشته است، تأکید کرد: یکی از تهدیدهای جدی منطقه ما رژیم صهیونیستی است؛ ولی متأسفانه امروز با ظهور داعش و تفرقی که بین کشورهای اسلامی ایجاد شده، رژیم صهیونیستی با خیال راحت سر به بالشت می گذارد.

رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از طرف دیگر یکی از مطلوب های دنیای غرب و رژیم صهیونیستی تخریب چهره اسلام است که تصویر زشتی که از اسلام توسط تریبون های غربی ارائه می شود، به این امر دامن می زند. لذا امروز ضرورت دارد که هم دولت ها و هم ملت های مسلمان علیه داعش متحد شوند و هم این طایفه گری و اختلافاتی که به وجود آمده و سود آن عملا نصیب دنیای غرب می شود را کنار بگذارند.

وی نقش سازمان همکاری کشورهای اسلامی را در ایجاد اتحاد بین مسلمین مؤثر دانست و گفت: متأسفانه مقر این سازمان در کشور عربستان سعودی است و خود سعودی ها امروز به یک عامل تفرقه در دنیای اسلام تبدیل شده اند که امیدواریم از این مسیر باز گردند.

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی افول رژیم صهیونیستی را مرهون مقاوت چند دهه ملت های مسلمان عنوان و تصریح کرد: زمانی جنگ هایی بین کشورهای عربی و رژیم صهیونیستی صورت گرفته بود که در آن جنگ ها کشورهای عربی شکست خورده بودند و از همان جا هیمنه ای برای رژیم صهیونیستی ایجاد شد؛ ولی هنگامی که اسرائیل اولین بار طعم شکست را در لبنان چشید و مجبور شد از سرزمین لبنان عقب نشینی کند و بعد از آن شکست در جنگ 23 روزه غزه نشان داد که مقاومت ملت ها جواب می دهد و رژیم صهیونیستی رژیمی نیست که بتواند پایدار باقی بماند.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.