مهرعلیزاده گفت: ضعف اسرائیل، توانایی و شناختی است که مردم مسلمان در برابرش به دست آورده اند.

دکتر محسن مهرعلیزاده،‌ رییس فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای، با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس، حفظ وحدت را وظیفه مسلمانان دانست و به خبرنگار جماران گفت: از آن جا که هدف آنها که داعش را طراحی و بلای جان مسلمانان کردند،‌ از میان بردن وحدت و همدلی میان مسلمانان بوده است، همدلی میان مسلمانان خنثی کننده این توطئه است که از سوی اسرائیل و اذناب آن برنامه ریزی شده است.

وی افزود: آنها می خواهند فضای جامعه اسلامی را مشتت و ناامن کنند، در این میان وظیفه مسلمانان این است که وحدت خود را حول محور اسلام، قرآن و احادیث اسلامی متمرکز کنند تا این مشارکت به نفع همه مردم مسلمان باشد.

این فعال سیاسی با ناتوان خواندن اسرائیل در دفاع از خود، ادامه داد: اسرائیل عاجزتر از این حرف هاست که بتواند شعارهایش را به عمل برساند، اما از بدو تاسیس خود ‌چنین خواب و خیال هایی داشته و به همین دلیل علیه مسلمانان توطئه کرده است. ضعف اسرائیل، توانایی و شناختی است که مردم مسلمان در برابرش به دست آورده اند.

مهرعلیزاده در پایان افزود: حتی حاکمان عربی هم که با اسرائیل همکاری می کنند خود می دانند که قدرت گرفتن اسرائیل یک رویاست و به هر حال به زودی از بین خواهد رفت، زیرا جنس او غیر خدایی و ظالمانه است.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.