رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: قیام مردمی، اراده عمومی و حرکت کلی که در همه جهان به وجود آمده دیگر نمی گذارد که رژیم صهیونیستی از این خوش خیالی ها کند و شعار دهد که قلمرو ما از نیل تا فرات است و همه همتش را بر این بگذارد تا همین چیزی را هم که دارد از دست ندهد.

حجت الاسلام والمسلمین ابوتراب بهرامی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، در حاشیه راه پیمایی روز قدس درباره دلایل همکاری برخی از حکام کشورهای اسلامی با رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: خدا را شکر می کنیم که امروز ماهیت برخی از این حکام کشورهای اسلامی رو شد ه است.

وی افزود: یک زمانی دیدیم که آل سعود خودش را محور جهان اسلام معرفی می کرد، اما حالا دیگر همه مردم جهان اسلام آنها را می شناسند و می دانند که آنها مجری طرح های اسرائیلی و آمریکایی هستند.

وی با طرح این سئوال که جریان های تکفیری مثل داعش چه ارتباطی می توانند با قدرت های مجعولی نظیر رژیم صهیونیستی داشته باشند؟ بیان کرد: درباره این قدرت های تکفیری به ویژه داعش، امریکا صراحتاً اعلام کرد که برای اینکه بلایی به جان کشورهای مسلمان بیاندازیم آنها را به وجود آورده ایم.

بهرامی درباره درباره شکست اسرائیل در تحقق شعار از نیل تا فرات، اظهار کرد: قیام مردمی، اراده عمومی و حرکت کلی که در همه جهان به وجود آمده دیگر نمی گذارد که اسرائیل از این خوش خیالی ها کند و شعار دهد که قلمرو ما از نیل تا فرات است و همه همتش را بر این بگذارد تا همین چیزی را هم که دارد از دست ندهد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا خاطر نشان کرد: داعش مثل رژیم صهیونیستی بی ریشه است و دوامی نخواهد داشت، به ویژه حالا که همه مسلمانان علیه هر دو این ها بسیج شده اند. باید توجه کرد که داعش هم یک شاخه از استکبار و اسرائیل است.


انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.