عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی دچار افتضاح سیاسی شده است، گفت: برخی از حکام عربی از خیزش ملت هایشان می ترسند و می دانند اگر در یمن دولت مردمی روی کار می آید پس روزی نوبت آنها هم می رسد و باید قدرت را ترک کنند به همین دلیل به هر دری می زند که از این اتفاق جلوگیری کنند و چون این قدرت را ندارند که درست فکر و عمل کنند، پس از قدرت هایی مثل رژیم صهیونیستی کمک می گیرند.

حجت الاسلام و المسلمین علی فلاحیان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری و اطلاع رسانی جماران درباره اینکه چرا خواسته های رژیم صهیونیستی از نیل تا فرات به نگه داشتن آنچه غصب کرده تقلیل یافته است، اظهار کرد: دلیل این تغییر موضع صهونیست ها شور و حماسه ای است که در جهان اسلام به وجود امده است. اسرائیل شکست خورده و دلیل این شکست مقاومت مردم فلسطین و غزه و پشتیبانی ملت مسلمان ازحماسه فلسطین است.

وی در ادامه تصریح کرد: علاوه بر مقاومت مردم فلسطین و پشتیبانی مسلمانان از آنها، عامل دیگر در شکست رژیم صهیونیستی وضعیت منطقه است. آنها به خوبی می دانند که پایگاه هایشان را یکی پس از دیگری در منطقه دارند از دست می دهند و به جایی می رسند که در سطح جهانی دچار افتضاح سیاسی شده اند.

وزیر اطلاعات در دوره سازندگی، درباره دلایل همکاری برخی از حکام کشور های اسلامی با اسرائیل خاطر نشان کرد: این همکاری نشان دهنده وابستگی آنها به قدرت های شوم جهان است. علاوه بر این آنها از خیزش ملت هایشان می ترسند و می دانند اگر در یمن دولت مردمی روی کار می آید پس روزی نوبت آنها هم می رسد و باید قدرت را ترک کنند به همین دلیل به هر دری می زند که از این اتفاق جلوگیری کنند و چون این قدرت فکر را ندارند که درست فکر و عمل کنند پس از قدرت هایی مثل صهیونیست ها کمک می گیرند.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.