رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی روز قدس را نمادی در حمایت از مردم فلسطین دانست و گفت: دولت ها ظرفیت ملت ها را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین، محدود می کنند اما ملت های آزاده همچنان راه خودشان را می روند و در نهایت پیروزی از آن ملت ها است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران محمد باقر نوبخت در راه پیمایی روز قدس در جمع خبرنگاران در مورد لزوم حمایت از مردم مظلوم فلسطین و سایر ملت های مظلوم منطقه اظهار کرد: همان طور که امروز قدرت های بزرگ با یک اتحاد و انسجام از باطل حمایت می کنند، ما وظیفه داریم که از ملت های مظلوم حمایت کنیم.

سخنگوی دولت حمایت از مظلوم را پیام تکراری مردم ایران و از اهداف نظام جمهوری اسلامی دانست و تأکید کرد: ملت و دولت ایران هرجا مظلومی باشد از آن حمایت می کنند. امروز فلسطین نمادی از مظلومیت است؛ بنابر این ملت ایران همچون گذشته از این ملت مظلوم حمایت خواهد کرد.

وی همچنین در مورد تأثیر روز جهانی قدس بر وحدت مسلمین گفت: با توجه به استمرار اشغال فلسطین توسط رژیم صهیونیستی روز قدس نمادی در جهت حمایت از مردم مظلوم فلسطین است.

معاون رئیس جمهور افول رژیم صهیونیستی را مرهون اتحاد و انسجام ملت فلسطین بیان کرد و در مورد همکاری حکام برخی از کشورهای منطقه با رژیم صهیونیستی گفت: ملت ها ظرفیت بزرگی دارند که دولت ها می توانند این ظرفیت بزرگ را محدود کنند.

وی تأکید کرد: با همه محدودیت هایی که در سال های گذشته توسط دولت ها صورت گرفته است، ملت های مسلمان و آزاده همچنان راه خودشان را می روند و این نمادی که امروز نه تنها در ایران بلکه سایر کشورهای مسلمان در جهت حمایت از مردم مظلوم فلسطین می بینید نشانگر این است که این محدودیت ها کارساز نیست و نهایتا پیروزی از آن ملت ها است.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.