عضو شورای راهبردی انتخابات اصلاح طلبان درباره آخرین وضعیت این شورا گفت: همه استانها فعالیت خودشان را به خوبی پیش می برند. تا به امروز هم 80 درصد این شورا در استانها فعالیت خود را آغاز کرده و مابقی در حال شکل گیری و نهایی شدن هستند به نحوی که تقریبا می توان گفت که این شورا به مراحل پایانی کار خود در استانها نزدیک می شود.

محمود میرلوحی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، درباره نحوه پیش بینی و نحوه تامین هزینه های انتخاباتی از سوی شورای راهبردی اصلاح طلبان، اظهار کرد: شورای راهبردی کاری به هزینه های انتخابات ندارد، بلکه کار کار ما بیشتر انسجام بخشیدن جریان اصلاحات در استان ها است که شاهد هستیم کار خودشان را می کنند.

وی ادامه داد: تا به امروز اکثر اصلاح طلب ها با هم به یک انسجام نهایی رسیده اند که امیدواریم این انسجام تا آخرین روز انتخابات باقی بماند.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت کشور در دوره اصلاحات درباره وضعیت اردوگاه اصولگرایان برای انتخابات مجلس نیز تصریح کرد: اصولگرایان در این قضیه عقب هستند و هنوز نتوانسته اند وضعیتی که در جریان اصلاح طلب ها وجود دارد را برای خود ایجاد کنند.

وی با بیان اینکه اصولگرایان هنوز درصدد پیدا کردن مقصر برای وضعیت کشور و شکست شان در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم هستند، ادامه داد: همه آنها درباره وضعیت کشور در 8 سال دولت نهم و دهم مقصر هستند و باید مسئولیت هایشان را بپذیرند که چه شد مملکت در این 8 سال به این روز افتاد. اگر آنها از مردم عذرخواهی کنند ممکن است شرایط‌شان بهتر بشود، اما چون دنبال مقصر هستند عقب تر از جریان اصلاح طلب قرار گرفته اند.

میرلوحی خاطر نشان کرد: محور نگاه اصلاح طلبان برای حضور در انتخابات مجلس دهم همکاری، گذشت، فداکاری و در نظر گرفتن منافع ملی است.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.