پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران -تهران

دستیار ویژه رییس جمهور در جمع مردم شهرستان راز استان خراسان شمالی؛

دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت ها گفت: رئیس جمهور به تمام قول ها و وعده هایی که به مردم داده پایبند است و برای تحقق آنها تلاش خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، حجت الاسلام علی یونسی در جمع مردم شهرستان راز با تاکید بر اینکه دولت با تمام قدرت از خواسته های به حق مردم حمایت می کند، اظهار کرد:رئیس جمهور به تمام قول ها و وعده هایی که به مردم داده پایبند است و برای تحقق آنها تلاش خواهد کرد.

دستیار ویژه رییس جمهور که به عنوان نماینده دولت در جمع مردم راز سخنرانی می کرد، گفت:من حامل سلام و درود رییس جمهور به مردم شهرستان راز هستم و از طرف خود نیز از مردم این شهرستان قدرانی می کنم.

وی افزود: در زمان انتخابات از مردم انتظار می رفت که با دادن رای از برنامه های دولت تدبیر و امید حمایت کنند اما در حال حاضر دولت مکلف است به انتظارات مردم که انتظارات به حق و به جایی هم هست، پاسخ دهد و دولت قطعا تلاش خواهد که به تمام وعده های داده شده عمل کند.

حجت الاسلام یونسی با بیان اینکه دولت همچنان از مردم انتظار حمایت دارد گفت:در مواردی، شاهد کارشکنی و سنگ اندازی از سوی برخی افراد، هستیم! اما از آن جاییکه دولت خود را علاقمند و عاشق مردم می داند، با تمام توان در راستای حل مشکلات آنها تلاش خواهد کرد در عین حال همچنان انتظار دارد که مردم در همه موارد، همچون قبل، پشتیبان دولت باشند.

وی عنوان کرد: شهرهای مرزی مشکلات و مسایل عدیده خاص خود را دارند اما در مقابل فرصت هایی نیز در این گونه شهرها وجود دارد که برای رفع مشکلات می توان از این پتانسیل ها و فرصت های موجود، استفاده کرد.

یونسی تاکید کرد: به عنوان نماینده دولت و دستیار ویژه رییس جمهور مسایل و مشکلات مربوط به بخش های مختلف این شهرستان از جمله خدمات عمرانی و نیازها و دغذغه های دیگر شما را، پیگیری خواهم کرد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.