بررسی مغایرت‌های لایحه بودجه سال 1394 کل کشور با سیاست های کلی و سند چشم‌انداز، در جلسه امروز کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام بر حسن اجرای سیاست‌های کلی که به ریاست آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تشکیل شد، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه که علاوه بر اکثر اعضای عضو کمیسیون نظارت از مجمع، معاون اول و معاون برنامه‌‌‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، رئیس سازمان بازرسی کل کشور، رئیس دیوان عدالت اداری، رئیس دیوان محاسبات و معاون مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند، ابتدا آقای نوبخت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، گزارشی از سیاست‌ها، برنامه‌ها و اهداف ضدتورّمی دولت در تنظیم لایحه بودجه سال 94 کل کشور ارائه کرد که مورد تقدیر و تشکر اعضای کمیسیون قرار گرفت. سپس گزارش های جداگانه مرکز پژوهش‌ها و دیوان محاسبات مجلس شورای اسلامی در خصوص لایحه بودجه سال 94 کل کشور، به اطلاع اعضای کمیسیون رسید.

به گزارش جماران به نقل از روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور نیز در سخنانی ضمن ارائه گزارشی از روند تنظیم لایحه بودجه سال 1394 کل کشور به سؤالات و شبهات اعضا پاسخ داد و خواستار مساعدت و همراهی بیشتر سایر دستگاه ها و ایجاد عزم ملی و جدی برای کمک به دولت برای رفع مشکلات و فائق آمدن بر شرایط جدید کشور شد.

در پایان مقرر گردید: مجمع تشخیص مصلحت نظام موضوع بررسی مغایرت های لایحه بودجه 94 را با سیاست های کلی، متناسب با پیشرفت کار قانون‌گذاری در مجلس ارائه دهد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.