مدیر عامل خبرگزاری ایرنا با بیان اینکه آنچه که ما امروز به آن نیازمندیم این است که بار دیگر برای ادامه تبلور اسلام و آرمان‌های شهدا و انقلاب اسلامی در صحنه جامعه، اندیشه‌های امام خمینی آیینه پیش روی دولتمردان شود، گفت: ما واقعا محتاج به این هستیم که سیر و سلوک امام خمینی را در عمل و رفتارمان متبلور کنیم تا به نتیجه برسیم.


محمد خدادی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی جماران در پاسخ به این پرسش که عملکرد شما در مواجهه با انعکاس تصویری خشن از انقلاب ایران و امام خمینی از سوی رسانههای بیگانه در سطح جهان چه بوده است؟ اظهار کرد: باورم این است که عظمت و ابعاد حقیقی حضرت امام آنقدر پررنگ و قدرتمند بوده که شاید اساسا آن‌ها خیلی نمی‌تونستهاند تاثیری در انعکاس این تصویر داشته باشند.
وی ادامه داد: تصویری که از حضرت امام به دنیا انتقال داده شده تصویر شخصیتی جامع و کامل بود که پایه‌گذار الگوی نهضت اسلامی نه تنها در ایران بلکه برای تمام کشورهای مسلمان بود.
مدیر عامل خبرگزاری ایرنا گفت: این خبرگزاری همیشه در این عرصه قطعا تکلیف خود را می‌دانسته به دلیل اینکه اساس اسم جمهوری اسلامی از اندیشه و آرمان‌های امام خمینی گرفته شده و بر همین اساس اسم این خبرگزاری عوض شد در حالیکه در گذشته خبرگزاری " پارس" نامیده می‌شده است. یعنی این تاثیر پذیری از اسم شروع شده و تا افرادی که متولی این سازمان بودهاند و خود را مکلف به بازنشر اندیشه‌های امام و متبلور کردن آن‌ها بدانند ادامه دارد.
خدادی ادامه داد: بنابراین مهم این است که ما همانطور که تا کنون انجام شده همراه با هنرمندان بتوانیم به صورتی مستمر به بازنشر اندیشه‌های امام خمینی بپردازیم و و اگر به آرشیو ایرنا مراجعه کنیم شاید بی نظیرترین اسناد مکتوب و تصویری در این زمینه در آن وجود دارد.
وی با بیان اینکه به صورت مرتب در ایام دهه فجر نیز از سوی گروه‌های پژوهشی ایرنا به نشر اندیشه‌های حضرت امام در موضوعات مختلف میپردازیم، گفت: در مسیر جاری ما این امر یکی از تکالیفمان است و نه تنها تکلیف این خبرگزاری بلکه نیاز جامعه امروز ما است.
مدیر عامل خبرگزاری ایرنا گفت: آنچه که ما امروز به آن نیازمندیم این است که بار دیگر برای ادامه تبلور اسلام و آرمان‌های شهدا و انقلاب اسلامی در صحنه جامعه، اندیشه‌های امام خمینی آیینه پیش روی دولتمردان شود و این هم تکلیفی فردی برای هر فرد در هر جایگاهی است و هم تکلیفی سازمانی است زیرا برای ایرنا به عنوان یک سازمان که رسانه ملی است و جایگاه حاکمیتی دارد این حقیقت تکلیفی است که باید ادا شود و نیاز امروز جامعه ما است و ما واقعا محتاج به این هستیم که سیر و سلوک امام خمینی را در عمل و رفتارمان متبلور کنیم تا به نتیجه برسیم.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.