رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه رئیس کل بانک مرکزی مشخص می شود در واکنش به تشکیل معاونت امور بانوان رئیس جمهور، گفت: در روزهای آینده خبرهای خوبی در این زمینه خواهیم داشت.

محمد نهاوندیان در مورد انتخاب رئیس کل بانک مرکزی با توجه به قول‌هایی که در این زمینه داده شده بود، اظهار داشت: همانطور که آقای روحانی به موقع و در زمان مشخص کابینه خود را اعلام کرد در زمینه سایر نهادها، برخی معاونت‌های رئیس‌جمهور و معاونین وزارتخانه‌ها نیز به ترتیب این کار انجام خواهد شد.

به گزارش جماران به نقل از تسنیم، وی در مورد انتخاب رئیس کل بانک مرکزی نیز گفت: انتخاب رئیس کل بانک مرکزی نیز حتما در روزهای آینده از حالت ابهام خارج خواهد شد.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در پاسخ به این سوال که شنیده‌ها حاکی از صدور حکم سیف به عنوان رئیس کل بانک مرکزی است، به این جمله اکتفا کرد که با توجه به گفته‌های شما باید ما اخبار را از شما دریافت کنیم.

نهاوندیان در پاسخ به سوال تسنیم در مورد تشکیل یک معاونت جدید با عنوان معاونت امور بانوان رئیس‌جمهور تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید بانوان قطعاً جایگاه شایسته‌ای خواهند داشت و توجه به امور بانوان ارتقا می‌یابد؛ بر همین اساس انشاءالله خبرهای خوبی در روزهای آینده در این زمینه خواهیم داشت.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.