رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از مفتوح بودن پرونده یکی از نمایندگان در فساد ۳ هزار میلیاردی خبرداد و گفت که دستگاه قضا این موضوع را پیگیری خواهد کرد.

اللهیار ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی درباره سؤال جواد کریمی قدوسی و بهرام بیرانوند نمایندگان مشهد و بروجرد در خانه ملت از مرتضی بختیاری وزیر سابق دادگستری، گفت: سؤال این دو نماینده درباره پرونده فساد سه هزار میلیاردی بود که در جسات گذشته کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش جماران به نقل از فارس، وی در بیان جزئیات دیگری از سوال این 2 نماینده از وزیر دادگستری گفت: آقایان کریمی قدوسی و بیرانوند مدعی دخالت و اتهام سه نماینده در جریان این پرونده شدند.

ملکشاهی با اشاره به جلسه کمیسیون با حضور وزیر سابق دادگستری و نمایندگان سوال کننده، یادآور شد: طبق گفته‌های مطرح شده در جلسه مشخص شد که 2 تن از نمایندگان تبرئه شدند و پرونده یکی از نمایندگان همچنان مفتوح است.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد که پرونده مفتوح نماینده مذکور از سوی قوه قضائیه پیگیری خواهد شد و کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس فعلا دستور کاری در این زمینه ندارد.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.