پس از انتخاب حسن روحانی به عنوان رئیس‌جمهور، تیمی از نزدیکان و حامیان وی مأموریت یافتند تا نحوه اطلاع‌رسانی و کار رسانه‌ای در دولت یازدهم را مورد ارزیابی قرار دهند.

به گزارش ایسنا، مشرق نوشت: «اعضای این تیم که افرادی نظیر پازوکی، خانیکی، ابوالقاسمی، صادق و ... هستند، در اولین گام، محمدعلی وکیلی را که سال‌ها به عنوان سردبیر روزنامه اصلاح‌طلب صدای عدالت به فعالیت مشغول بود به جای شیخان به عنوان «رئیس مرکز ارتباطات، ‌اطلاعات و تبلیغات دفتر رئیس‌جمهور» به پاستور فرستاده‌اند.

هر چند تا کنون حکم رسمی از این انتصاب منتشر نشده اما پیگیری‌های خبرنگار ما حاکی است وکیلی چند روزی هست که در دفتر کارش در پاستور مشغول به رتق و فتق امور است.

پیش از این اخباری مبنی بر انتصاب وکیلی به عنوان مدیرعامل خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی (ایرنا) در دولت یازدهم به گوش می‌رسید که با آمدن خزایی به ایرنا، حضور وکیلی منتفی شد.

وکیلی سوابقی چون مدیرکل فرهنگی در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها (دوره حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسن قمی)، راه‌اندازی ازدواج‌های دانشجویی در اواسط دهه هفتاد و مدیریت نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه چمران اهواز را در کارنامه خود دارد.

روزنامه ابتکار به مدیریت وکیلی تنها روزنامه‌ای بود که در سال‌های 84 تا 92 به‌طور ثابت و مداوم از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دفاع می‌کرد.»

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.