باید منبع این گونه پیامک ها شناسایی شود تا با حیثیت افراد بازی نشود. این اتفاق مسبوق به سابقه بوده و بارها در انتخابات گذشته از جمله مجلس و ریاست جمهوری شاهد چنین بی اخلاقی هایی بوده ایم.

نطق منصفانه محمدعلی نجفی در مجلس که به زعم بسیاری از نمایندگان مخالف و موافقِ او قانع‌کننده بود وهمه ابهامات را در مورد او و کل کابینه برطرف کرد، گویا با اقدامات تخریبی برخی افراد ناشناس مواجه شده است.

به گزارش جماران به نقل از قانون آنلاین، پس از دفاع محکمی که محمدعلی نجفی در برابر انتقادات تند و تیز مخالفان خود در مجلس داشت، موج تخریب وی از سوی افراد و جریان های خاص و بعضا ناشناس آغاز شد.
سید سعید زمانیان دهکردی نماینده شهرکرد و عضو کمیسیون برنامه و بودجه با تاکید بر اینکه مجلس دارای عقلانیت است و با موج سازی عده ای بی هویت رای خود را تغییر نمی دهد، افزود: دقیقا با سپری شدن دقایقی از پایان سخنان جناب آقای نجفی در مجلس، موج پیامک ها از منابعی ناشناس در جهت تخریب ایشان آغاز شد. وی با اشاره به اینکه متن این پیامک ها غالبا به تکذیب سخنان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش اختصاص داشت، گفت: باید منبع این گونه پیامک ها شناسایی شود تا با حیثیت افراد بازی نشود. این اتفاق مسبوق به سابقه بوده و بارها در انتخابات گذشته از جمله مجلس و ریاست جمهوری شاهد چنین بی اخلاقی هایی بوده ایم.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.