• در شرایط کنونی که کشور با بحران مواجهه است با تجربه بودن کابینه پیشنهادی از محسنات آن به شمار می‌رود
    دولت یازدهم باید سعی کند قانونگذار و هدایت کننده خوبی باشد تا با حمایت بخش خصوصی بتواند کشور را از مصرف کننده به تولیدکننده تبدیل کند.

عضو هیات امنای بنیاد مستضعان گفت: به‌طور قطع با توجه به گزینه‌های موجود بهترین‌ها برای وزارت کابینه معرفی شده‌اند و تمامی افراد معرفی شده افرادی لایق و شایسته هستند و رای اعتماد لازم از مجلس را کسب خواهند کرد.
به گزارش جماران، محسن رفیق دوست عضو هیات امنای بنیاد مستضعفان در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص کابینه دولت روحانی اظهار داشت: بنده بیشتر از وزرای پیشنهادی روحانی، از وی شناخت دارم و او را انسانی فکور می‌دانم و به‌طور قطع کابینه انتخابی خود را با مطالعه ودقت فراوان معرفی کرده است.
وی در خصوص اینکه برخی کابینه روحانی را مسن‌ترین کابینه بعد از انقلاب می‌دانند، گفت: در شرایط کنونی که کشور با بحران مواجهه است این موضوع جزو محاسن کابینه پیشنهادی به شمار می‌رود همچنین می‌توان با به کارگیری جوان‌ها به عنوان معاونین در کنار وزرای باتجربه از پتانسیل نیروی جوان نیز استفاده کرد.
رفیق دوست با اشاره به اینکه انرژی هسته‌ای تنها بهانه‌ای است برای تحریم‌هایی که بر کشور تحمیل شده است، اظهار داشت: علت اصلی این تحریم‌ها مقابله با انقلاب است و تنها راه برای مبارزه با آن انتخاب کابینه‌ای است که بتواند تحریم‌ها را پایان بخشد و رفاه عمومی را به جامعه باز گرداند و معتقدم کابینه روحانی توانایی انجام چنین کاری را دارد.
رفیق دوست ادامه داد: انتظار می‌رود کابینه روحانی با توجه به زندگی مردم و کمک گرفتن از خرد جمعی برنامه‌ای ارائه دهد که در آخر منجر به رفاه اجتماعی شود.
وی با تاکید بر اینکه دولت نمی‌تواند صنعت گر، کشاورز و یا تاجر خوبی باشد، افزود: دولت یازدهم باید سعی کند قانون گذار و هدایت کننده خوبی باشد تا با حمایت بخش خصوصی بتواند کشور را از مصرف کننده به تولید کننده تبدیل کند.
عضو هیات امنای بنیاد مستضعان با پیشنهاد استفاده از نخبگان افزود: دولت بایستی از کار‌شناسان هر بخش استفاده کند و اجازه حضور مردم را در بازارهای رقابتی را بدهد نه رقابت مردم با دولت بلکه رقابت مردم با مردم تا با استفاده از پتانسیل بالقوه کشور از مشکلات عبور کنیم.


انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.