رئیس کمیته کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران گفت: این کمیسیون بعد از تعطیلات مجلس موضوع اخراج ایرانیان از امارات را مورد بررسی قرار می‌دهد.

به گزارش جماران، حجت الاسلام و المسلمین وحید احمدی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به رویکرد اخیر امارات متحده عربی در اخراج ایرانیان مقیم این کشور بدون هیچ دلیلی گفت: در حال حاضر این اقدام کشور امارات از ناحیه مراجع مربوطه در دست بررسی است و طبیعتا کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی نیز بعد از تعطیلات مجلس به بررسی این موضوع می‌پردازد.
وی با این پیش‌بینی که موضوع اخراج ایرانیان از امارات به کمیته سیاست خارجی برای بررسی بیشتر ارجاع می‌شود، افزود: بعد از ارجاع، این کمیته با حضور مسئولان از دستگاه‌های مختلف به بررسی اقدامات انجام شده پرداخته و بعد از آن راهکارهایی را برای رفع این مشکل در قالب گزارشی به کمیسیون ارایه می‌دهند.
رییس کمیته سیاست خارجی کمیسیون کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد که گزارش کمیسیون در این رابطه به مسئولان ارایه می‌شود تا مشکل ایرانیان مقیم امارات حل شود.
احمدی در پایان یادآور شد: تاکنون گزارشی در این رابطه به کمیسیون ارایه نشده است ولی حتما به دلیل اهمیت مشکل به وجود آمده برای ایرانیان مقیم امارات کمیسیون این موضوع را مورد رسیدگی قرار می‌دهد.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.