نماینده مردم بیجار اظهار داشت: دولت گرچه شعار استفاده از ظرفیت جوانان و نخبگان را نداد اما باید به آن عمل کند و استفاده از نسل سوم و چهارم انقلاب یک سرمایه گذاری در بحث مدیریتی کشور است.
به گزارش جماران، محمد بیاتیان عضو کمیسیون صنایع مجلس در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر در خصوص اولویت‌های دولت آینده گفت: اگر بخواهیم حماسه اقتصادی رقم بزنیم باید فکری برای کسب و کار داشته باشیم و سرمایه‌هایی که به صورت کاذب در بازار سکه و طلا خودرو و بعضا برای ملتهب کردن قیمت‌های مسکن وارد این بازارها شده است را مدیریت کنیم.

وی اظهار داشت: البته افزایش قیمت در این بازارها کم کم در حال ته نشین شدن است و باید این سرمایه ها به درستی به سمت فضای کسب و کار و تولید سوق داده شود تا رونق اقتصادی در کشور به وجود آید.

عضو کمیسیون صنایع با بیان این که دولت آینده باید از مدیران پاک دست توانمند بدون حاشیه و از کسانی که اهل فتنه نبودند و هیچ حاشیه‌ای مترتب آن‌ها نیست استفاده کند، گفت: دولت باید به نکته مهمی که شعارش را نداد یعنی استفاده از جوان‌ها و نخبگان جامعه در کابینه عمل کند.

نماینده مردم بیجار در ادامه افزود: استفاده از جوانان و نخبگان به خصوص نسل سوم و چهارم انقلاب می تواند یک سرمایه گذاری در بحث مدیریتی کشور باشد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.