آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان در پیامی انتخاب حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی را به عنوان رئیس جمهور تبریک گفت. در این پیام آمده است: توصیه حقیر این است با اتکال به آراء‌ ملت به جناح‌بندیهای سیاسی در اداره کشور و انزواء بسیاری از نخبگان و مدیران با تجربه پایان داده و از همه نیروهای انقلاب استفاده کنید و شایسته‌سالاری و اعتدال را که همواره شعار شما بوده مد نظر داشته باشید و با تعامل سازنده با جهان و دیپلماسی قوی که خود در این امر تخصص دارید بدون عقب‌نشینی از ارزشهای انقلاب پرچم عزت و اقتدار ایران بزرگ را در برابر دیدگان جهانیان برافرازید و با این اهرم ، تحریم‌های ظالمانه را بشکنید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، متن کامل این پیام بدین شرح است:

بسمه‌تعالی

حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین آقای دکتر حسن روحانی دامت برکاته

بعد‌السلام و التحیه انتخاب شایسته حضرتعالی را به ریاست جمهوری ایران اسلامی به ملت شریف ایران ،‌ مقام معظم رهبری و جنابعالی تبریک عرض می‌کنم. بی‌شک تحقق حماسه سیاسی بدون حضور گسترده مردم و همه سلیقه‌ها ممکن نبود. از مردم انقلابی ایران که در تحقق این حماسه بزرگ مشارکت پرشور داشتند و از شخصیت‌های برجسته نظام و انقلاب که با حمایت از حضرتعالی در شکل‌گیری این صفحه افتخار آمیز برای ایران عزیز نقش پررنگی ایفاء کردند سپاسگزاری می‌کنم.

امروز بیش از هر زمان مدیریت و تدبیر و تجربه شما در پیشیرد اهداف انقلاب اسلامی ، پیشرفت و سازندگی کشور و حل مشکلات مردم بویژه معضلات اقتصادی می‌تواند راه‌گشا و مشکل‌گشا باشد و بعد از خلق حماسه سیاسی مهمترین اقدام دولت تدبیر و امید خلق حماسه اقتصادی است. شما که از سابقه درخشانی در سالهای قبل و بعد از انقلاب برخوردارید و از یازان صدیق امام و رهبری بوده‌اید با ایجاد دولت فراجناحی و توانمند توازن سیاسی را که از مهمترین نیازهای کشور است تحقق بخشید.

توصیه حقیر این است با اتکال به آراء‌ ملت به جناح‌بندیهای سیاسی در اداره کشور و انزواء بسیاری از نخبگان و مدیران با تجربه پایان داده و از همه نیروهای انقلاب استفاده کنید و شایسته‌سالاری و اعتدال را که همواره شعار شما بوده مد نظر داشته باشید و با تعامل سازنده با جهان و دیپلماسی قوی که خود در این امر تخصص دارید بدون عقب‌نشینی از ارزشهای انقلاب پرچم عزت و اقتدار ایران بزرگ را در برابر دیدگان جهانیان برافرازید و با این اهرم ، تحریم‌های ظالمانه را بشکنید.

امید است که همه شایستگان و دستگاههای کشور در کنار شما با همکاری و همدلی در جهت تعالی نظام اسلامی و پیشرفت کشور در همه زمینه‌ها قدم بردارند.

از خداوند متعال سلامتی و توفیق و نصرت الهی را برای شما مسئلت دارم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سید کاظم نورمفیدی

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.