فرزند آیت‌الله طاهری اصفهانی وضعیت جسمانی پدرش را نامناسب اعلام کرد.

محمدحسن طاهری در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، اظهار داشت: با توجه به وضعیت تنفسی و نارسایی‌های مختلف که سن بالای ایشان موجب تشدید آنها شده، وضعیت جسمانی آیت‌الله طاهری مناسب نیست و پزشکان برای درمان ایشان تلاشهایی را انجام می‌دهند.

وی افزود: عفونت ریوی ایشان به خون سرایت کرده است و روی قلب و سایر ارگان‌های بدن هم اثر گذاشته است. البته بخشی از مشکلات جسمی ایشان هم مربوط به دوران مبارزات است که همه این عوامل موجب وضعیت فعلی ایشان شده است و باید برایشان دعا کرد.

طاهری در خصوص وضعیت هوشیاری پدرش گفت: با توجه به درد شدیدی که به دلیل وجود لوله‌های متعدد در ریه و دستگاه‌های تنفسی دارند، پزشکان ایشان را در حالت نیمه هوشیاری قرار داده‌اند.

به گفته وی در روزهای اخیر آیت‌الله طباطبایی‌نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان، مهدوی(نماینده استان اصفهان در مجلس خبرگان رهبری و فرزند آیت‌الله مظاهری رئیس حوزه علمیه اصفهان به نمایندگی از ایشان، به عیادت آیت‌الله طاهری آمده‌اند.

آیت‌الله سید جلال الدین طاهری اصفهانی از رهبران مبارزات مردم اصفهان در دوران انقلاب اسلامی، زندانی سیاسی با سابقه دوران پهلوی، نماینده امام خمینی و امام جمعه شهر اصفهان بوده است.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.